Forum o bankowości
http://nextplus.pl/

Leasing - jakie są procedury?
http://nextplus.pl/viewtopic.php?f=4&t=239
Strona 1 z 1

Autor:  Dalia [ czw paź 20, 2016 5:32 am ]
Tytuł:  Leasing - jakie są procedury?

Dzień dobry, niedawno założyłam działalność. Mam prawo jazdy, ale jeszcze nie mam samochodu. Zastanawiałam się nad leasingiem, bo podobno taki samochód można potem bardzo tanio wykupić. Chciałabym się dowiedzieć dokładnie, jak to wszystko wygląda w praktyce? Czy to jest bezpieczne rozwiązanie? Jak wyglądają koszty?

Autor:  biznesman [ czw paź 20, 2016 8:00 am ]
Tytuł:  Leasing - jakie są procedury?

Tak, jest to bardzo popularne i bezpieczne rozwiązanie. Koszty są bardzo różne i zależą od tego czy bierzesz w leasing auto nowe czy na przykład starsze, używane, bo i taka jest opcja. Jest to de facto forma wynajęcia samochodu, który późnej zwykle możesz wykupić. Wszystko zależy od umowy z firmą leasingującą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz zajrzeć naprzykład na te strone leasing 24. Ja akurat u nich brałem auto i jestem zadowolony. Dodatkowy bonus jest, że wszelkie formalności załatwia za ciebie firma leasingująca, a więc rejestracje, ubezpieczenia itd.

Autor:  strzelec [ czw paź 20, 2016 10:34 am ]
Tytuł:  Leasing - jakie są procedury?

Ja też moge polecić Lasing24.pl. Minimum formalności, wszystko online do podpisania umowy, dodatkowo, jak pisała osoba wyżej sprawy formalne załatwiają za ciebie.

Autor:  Dalia [ czw paź 20, 2016 12:10 pm ]
Tytuł:  Leasing - jakie są procedury?

Super, dziękuje bardzo za wyjaśnienia i linka.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/