Forum o bankowości
http://nextplus.pl/

Szukam dobrego sklepu z modelami do sklejania dla dzieci
http://nextplus.pl/viewtopic.php?f=11&t=250
Strona 1 z 1

Autor:  Bulterierka [ pt lis 04, 2016 8:19 am ]
Tytuł:  Szukam dobrego sklepu z modelami do sklejania dla dzieci

Hej. Mój 10-letni syn niedawno zaczął interesować się modelarstwem, chętnie skleja niezbyt skomplikowane modele statków i samolotów. W mojej okolicy nie można jednak dostać zbyt wiele modeli dla dzieci, dlatego chciałabym Was zapytać, gdzie w necie można znaleźć duży wybór modeli do sklejania dla osób początkujacych, w tym także dla dzieci.

Autor:  biznesman [ pt lis 04, 2016 9:14 am ]
Tytuł:  Szukam dobrego sklepu z modelami do sklejania dla dzieci

Ja już od dawna jestem pasjonatem modelarstwa i tym hobby powoli „zarażam” mojego syna. Modele dla takich jak on młodych, początkujacych osób kupuję w sklepie internetowym oferującym zabawki i nie tylko. Adres internetowy tego e-sklepu to http://dozabawy.com/. Trafiłem na niego już jakis czas temu, gdy poszukiwałem ciekawych zestawów klocków na prezenty dla dzieci. Jest tam duży wybór klocków, jak również innych zabawek i gier. Po wybraniu przeze mnie zestawów klocków zorientowałem się, że są tam również interesujące modele do sklejania, zarówno dla początkujacych, jak i zaawansowanych modelarzy takich jak ja.

Autor:  Bulterierka [ pt lis 04, 2016 12:11 pm ]
Tytuł:  Szukam dobrego sklepu z modelami do sklejania dla dzieci

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście w tym e-sklepie, a konkretnie pod linkiem http://dozabawy.com/155-modele-plastikowe-do-sklejania znajduje się duży wybór modeli do sklejania. Wyszukałam wśród nich kilka zestawów, które są przeznaczone dla dzieci od lat 10. Nawet znalazłam takie modele, które mogą sklejać już dzieci 8-letnie. Ostatecznie zamówiłam tam trzy zestawy dla mojego syna i teraz czekam na przesyłkę.

Autor:  biznesman [ pt lis 04, 2016 1:54 pm ]
Tytuł:  Szukam dobrego sklepu z modelami do sklejania dla dzieci

Powinny spodobac się Twojemu synowi, bo dostępne w tym sklepie modele są dobrej jakości i klei się je bardzo dobrze. W ogóle fajnie, że Twój syn zainteresował się modelarstwem, bo to wyjątkowo pożyteczna pasja, która pozwala rozwijać wyobraźnię oraz sprawność manualną.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/