Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn cze 26, 2017 8:54 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Planuję zrobienie wyburzania na posiadanym przeze mnie obszarze i chciałabym Was spytać czy zamawialiście coś takiego jak kruszenie gruzu po zrobieniu wyburzenia a także spytać o to co w zasadzie jeszcze można zrobić z odpadami tego typu. Czy ktoś z Was moi kochani wie co oznacza kruszenie gruzu powstałego z rozbiórki?

Awatar użytkownika

Moi rodzice wyburzyli swój stary dom, działkę budowlaną sprzedali osobie która się zgłosiła z ogłoszenia i kupili mieszkanie w bloku. Tamta chałupa była na obrzeżach miasta, na starość wolą mieszkać blisko własnej przychodni. Ojciec mi tłumaczył czym jest recycling gruzu i podkreślał że to najlepsza metoda usuwania gruzu budowlanego.Powiedział że sprawa zaczęła się od ulotki z hasłem Firma wyburzeniowa Recykling – wyburzenia w Poznaniu. Ja się im wcale nie dziwię że zastanawiali się nad tym jakby tu sie przeprowadzić bo jak zdrowie wyraźnie słabnie to trzeba mieszkać gdzieś niedaleko dobrego lekarza. Tamta chałupa stała na ewidentym zadupiu a żadne z nich nie posiada ani prawa jazdy ani auta.

Awatar użytkownika

Wszystko jest zależne od spółki, która świadczy wyburzanie. Spółka Recykling z której oferty ja korzystałem, bez najmniejszych problemów uprzątnęła teren. Jej ofertę wyszukałem czytając gazetę. Na jednej stronie widniało ogłoszenie: rozbiórka budynków. Z początku miałem jakieś obawy, czy ta spółka będzie uczciwa, jednak przyjemnie byłem zaskoczony, kiedy zrobili swoją usługę. Do tego mają niewygórowane ceny! W okamgnieniu uwinęli się z pracą. Istotne jest także i to, że dysponują znakomitym sprzętem. 

Awatar użytkownika

Najkorzystniejszym sposobem na zbędny gruz, jest oddanie go do recyklingu. U nas w mieście był pewien dom. Jego właściciel wydał zarządzenie, aby go wyburzyć. Mówił mi, że wyszukał spółkę w sieci, która się tym zajmuje wstukując hasło w wyszukiwarkę: kruszenie gruzu. Moim zdaniem właściciel podjął dobrą decyzję, gdyż teraz widok prezentuje się znacznie lepiej. Nie ma żadnych wątpliwości, że ten dom bardzo szpecił wygląd okolicy. 

Awatar użytkownika

Korzystając z oferty jakiejś firmy wyburzeniowej, warto sprawdzić, czy oferuje recykling zbędnego gruzu. To jest ogromny atut, jeśli jest to w ofercie określonej firmy. W obecnych czasach ważna jest ochrona środowiska. 

Awatar użytkownika

Słuchajcie, jeżeli jesteście w takich okolicznościach, że nie macie pomysłu, co zrobić ze zbędnym gruzem, dobrze jest go oddać do utylizacji. Ja byłam w takiej sytuacji, gdy musieliśmy burzyć jakiś czas temu postawiony dom. Profesjonalnym kruszeniem gruzu zajęła się pewna firma. Kurcze, a jak dużo było z tym zachodu. Dom był zamieszczony w złym miejscu. Był on postawiony na działce należącej do innego właściciela. Już mi się nie chce stawiać jakiegokolwiek domu ; ( 

Awatar użytkownika

Wyburzanie domów kojarzy mi się z czymś wyjątkowo nieprzyjemnym bo zostaje po takim przedsięwzięciu ogrom odpadów. Od kiedy na własną rękę zamawiałem wykonanie czegoś takiego jestem zwolennikiem recyklingu gruzu. Jeżeli odpady są zbyt sporych rozmiarów, trzeba je pokruszyć, do tego stosuje sie kruszarki. Widziałem swojego czasu film promocyjny pt.: rozbiórki budynków i od tamtej pory zacząłem dumać nad tym czy wyburzenie starej chałpuy byłoby w moim przypadku korzystnym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika

Miałem taki czas w życiu, gdy pilnie potrzebowałem wyburzyć mój stary dom. Jakiegoś popołudnia oglądałem TV i zobaczyłem frazę reklamową recykling gruzu budowlanego. Po małym namyśle, zatelefonowałem do nich. Firma Recykling doskonale dała sobie radę ze zleceniem. Jednak dużo jest zależne od przypadku ; ) 

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC