Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn cze 26, 2017 8:50 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Elo! Jestem nastolatkiem i od jakiegoś czasu mam wielkie kłopoty z cerą. Cały czas mam na niej jakieś wypryski. Już się wstydzę chodzić do szkoły, bo nabijają się ze mnie. Robiłem wszystko. Chociaż moja mama poradziła mi, żebym poszedł do dermatologa, ale nie wiem gdzie taki przyjmuje. Może Wy macie pojęcie gdzie przyjmuje dobry dermatolog w Poznaniu? W ogóle ciekawy jestem czy Wy chodzicie do lekarzy? I czy często?

Awatar użytkownika

Ja co jakiś czas chodzę na wizyty do urologa. Od dwóch lat mam kłopoty z nerkami. Wyszło na jaw, że jest to kamica nerkowa. Co roku muszę chodzić na wizytę kontrolną. Sprawdzać czy wszystko jest w porządku. W ogóle jestem szczęśliwa, że chodzę do tego urologa. Bardzo dobry specjalista, którego udało mi się znaleźć przypadkiem. Dawno temu byłam w szpitalu odwiedzić moją znajomą, która leżała na oddziale urologii przez kamicę nerkową. Ja wtedy nie wiedziałam, że mnie też to spotka. Kiedy byłam u niej oglądałam jej kartę pacjenta, a tam była pieczątka podpisana urolog poznań. Wtedy mnie to nie ciekawiło, aż do momentu kiedy sama dostałam ataku. Moja znajoma uratowała mnie podała mi namiary na swojego lekarza, którego adres i telefon były na pieczątce. Wtedy patrząc na nią nie myślałam, że będę korzystała z jego usług. : D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC