Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn cze 26, 2017 8:49 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam serdecznie! Jestem mamą 7letniej Klary, która w tym roku poszła do pierwszej klasy. Moja córa lubi chodzić do szkoły, ale nie o tym chciałam tu podyskutować. Ostatnio jak odprowadziłam moją córkę do szkoły to zobaczyłam, że dobrze są powieszone tablice szkolne. Świetnie, bo to da sposobność dzieciom łatwo sięgać do nich. Zaskoczyło mnie to. Z tej przyczyny chciałabym Was zapytać co sądzicie na temat wyposażenia placówek? Czy sądzicie, że klasy są przystosowane odpowiednio dla dzieci?

Awatar użytkownika

Szkoła to jest miejsce gdzie zapisani uczniowie spedzają dość dużo czasu, a wiec nauczyciele powinni dysponowac jak najwiekszymi kompetencjami, a umeblowanie powinno byc jak najbardziej ładne. W szkole mojego dziecka są meble szkolne dobrego krajowego producenta. Widać to po tym, że pierwszorzędnie się prezentują. Wyłącznie krajowy producent wie jakie są polskie realia. Zjawiam się na wywiadówkach i mam okazje zaobserwowac jak bardzo są funckcjonalne. Moje dziecko sie dobrze uczy wiec ja sie niezmiernie ciesze z tego ze ta szkoła jest taka ładna.

Awatar użytkownika

Producent, który oferuje różne meble szkolne powinien troszczyć się o to, aby meble były w szczególności wygodne. Zdaję sobie sprawe z tego że wiele mebli do szkoły nie wypełnia swojej roli. Ale co tam, moja Kasia jest aktualnie na studiach, także nie przejmuję się tym wszystkim.

Awatar użytkownika

Przyjemnie było wspólnie z Wami poklikać, nie jestem jedyną osobą która sądzi ze polskie szkoły są do bani gdyż na wszystko brakuje keszu, tym bardziej na dobrej jakości wyposażenie. Jakie znajdują się w szkołąch podstawowych ławki szkolne takie dokładnie będą kręgosłupy dzieci które przy nich siedzą :( :(

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC