Forum o bankowości
http://nextplus.pl/

Czym zajmuje się detektyw
http://nextplus.pl/viewtopic.php?f=9&t=223
Strona 1 z 1

Autor:  Artemida [ wt wrz 20, 2016 6:58 pm ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

Człowiek ogląda tyle filmów o detektywach, ale chyba nie wszystko co o ni robią pokrywa się z prawdą. Ostatnio widziałam nawet, że jeden z nich chwalił się, że dowiódł zdrady męża swojej klientki. Tak naprawdę to jaki jest zakres działalności detektywów w naszym kraju.

Autor:  tancerz [ wt wrz 20, 2016 7:25 pm ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

Ludzie mają wypoczaone przeświadczenie, że detektyw będzie jak Sherlock Holmes, który głównie zajmował się zabójstwami. Tak naprawdę jeśli chodzi o agencje detektywistyczne, to jest zapisany zakres działania, ale nigdy nie jest on sztywny. Pojawiają się nowe potrzeby, do których trzeba się dostosować.

Autor:  onszybki [ wt wrz 20, 2016 9:38 pm ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

Miałem do czynienia z nimi i mogę potwierdzić to o czym pisze kolega. .Generalnie ja szukałem akurat zagubionych członków rodziny, ale w miedzyczasie ludzie zajmowali się też śledzeniem ludzi na zwolnieniach lekarskich czy obserwacją potencjalnych złodziei. Jest tego naprawdę bardzo dużo.

Autor:  Artemida [ wt wrz 20, 2016 11:31 pm ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

Tak myślałam, że te bieganie z bronią po mieście i wymachiwanie nią to tylko w filmach.

Autor:  onszybki [ śr wrz 21, 2016 1:49 am ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

Niekoniecznie, bo mogą się zdarzyć momenty, w których będzie trzeba uzyć tego rodzaju sprzętu, ale detektyw lubi raczje cichą robotę. Mogą to być jakieś kamery, podsłuchy czy inne nowniki techniczne. Każde biuro detektywistyczne jest odpowiednio w taki sprzęt zaopatrzone.

Autor:  Dalia [ śr wrz 21, 2016 4:21 am ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

Mój mąż zajmuje się sprowadzaniem takich gadżetów spoza Polski i jak mowi nie ma na razie lepszych klientów od agentów detektywistycznych, potrafią kupić wszystko co może im kiedyś pomóc w ich pracy.

Autor:  strzelec [ śr wrz 21, 2016 6:11 am ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

No i słusznie, bo ajak pracować to na sto procent a nie półśrodkami. Dlatego tez usługi detektywów są tak skuteczne, bo mają na czym i nad czym pracować. Kiedys to nawet miałem w planach zostać takim tajnym detektywem, ale jak sobie pomyślałem ile to może być siedzenia w aucie…

Autor:  BigStan [ śr wrz 21, 2016 7:52 am ]
Tytuł:  Czym zajmuje się detektyw

No to jest często robota, w której nic się nie dzieje, bo czas upływa na przykład na obserwacji. Ale i tutaj można znaleźć plusy całej akcji, bo nie trzeba przynajmniej fizycznie machać łopatą.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/