Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz lip 23, 2017 2:40 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej! Mam pewien pomysł i uznałam, że powiem Wam o nim. Przy okazji może coś mi doradzicie. Niedługo zbliża się Dzień Mężczyzny. Postanowiłam jako szef firmy, że naszym chłopcom jako prezent zorganizuję imprezę rajdową. Wymyśliłam, że wynajmę na tą okazję fantastyczny symulator wyścigów. Nie wiem czy to jest ciekawy pomysł, a Wy jak sądzicie? Macie doświadczenie w robieniu tego rodzaju imprez?

Awatar użytkownika

Słuchajcie, na jakiej wspaniałej imprezie byłam ze swoją spółką, była to impreza rajdowa. Pracuję w dużej korporacji, każdego dnia więc prowadzę przyziemne życie. Tego rodzaju zabawa dostarczyła mi dużo adrenaliny, no i poznałam w większym stopniu moich kolegów. Świetnie się ze sobą bawiliśmy, w szczególności Michał był w niesamowitym nastroju, odrobinę sobie wypił i zaczął mnie zaczepiać, biedak prawdopodobnie zapomniał, że ma żonę. O rany, ile było śmiechu, szczególnie, kiedy wsiadł do symulatora, którego używa się do wyścigów.

Awatar użytkownika

Organizacja imprez firmowych to nie kłopot. Ja robię to już od bardzo dawna. Wiadomo na początku nie wiedziałem co i jak, ale z czasem krok po kroku i nauczyłem się. Przypominam sobie, że moją jedną z ważniejszych imprez było zorganizowanie rajdu. Więc postawiłem na wypożyczalnię niewielkich segway'ów. Mój kolega mówił, że są one super rozrywką, jak także pozwalają na fajną prędkość, dobrą rywalizację, adrenalinę. I miał rację spędziliśmy wspaniały czas, który dał nam najlepsze chwile. : )

Awatar użytkownika

Ja mam doświadczenie w robieniu różnorodnych imprez służbowych, w tym również rajdy. Z początkiem to się może wydawać trudne do organizacji, ale jeśli dobrze wyznaczymy sobie punkty, przemyślimy co chcemy, aby tam było to i owo, to sprawa będzie prosta. Ja przypominam sobie, że przed imprezą zorganizowałem mały kurs w prestiżowej rajdowej szkole jazdy. Da możliwość to wszystkim osobom na przyswojenie sobie obsługi symulatorów. Co oczywiście później było wielkim plusem, gdyż każdy już wiedział jak się z nimi obchodzić. Takie imprezy to super sprawa, dają dużo zabawy i radości. : )

Awatar użytkownika

Zdaję sobie sprawę, iż różnorodne imprezy rajdowe są w naszym kraju nadzwyczaj popularne. Byłam dawniej, na imprezie, na której najważniejszą atrakcją był popularny ostatnio - segway, mówię wam po raz pierwszy na nim jeździłam, było super!

Awatar użytkownika

Moja firma, gdzie obecnie pracuję, zorganizowała rajdową szkołę, w której uczy się bezpiecznej jazdy, nauczali tam doświadczeni instruktorzy. Dzięki temu wyjazdowi integracyjnemu wszyscy pracownicy nadzwyczaj się ze sobą zgrali, poprzednio nie lubiliśmy się za bardzo, nawet był taki czas, gdy nie lubiłem przychodzić do roboty, jednakże po tymże wyjeździe wszystko się zmieniło. Stwierdziłem, że moi koledzy to świetne osoby, obecnie dużo lepiej się nam pracuje.

Awatar użytkownika

Super była ta impreza zaaranżowana przez firmę FSWO. Wybawiłam się na całego! Brałam udział w profesjonalnej szkole, w której uczą bezpiecznej jazdy autem, ale było rozrywki! To była impreza integracyjna, gdzie uczestniczyli pracownicy z naszej przedsiębiorstwa. Firma FSWO zagwarantowała całkowite bezpieczeństwo, ma ona duże doświadczenie w planowaniu tego rodzaju spotkań. Było widać, że impreza jest zaplanowana w najmniejszym detalu.

Awatar użytkownika

Imprezy firmowe to prosta sprawa. Jak się ma dobry pomysł to nie ma możliwości, aby ona się nie udała. Jeżeli ktoś organizuje imprezę z adrenaliną to jak najbardziej polecam spółkę Imprezy Rajdowe, która prezentuje wypożyczalnie pojazdów itp. Ja też nieraz robiłem coś i czasami nie miałem pomysłu na ciekawe atrakcje, aż w końcu trafiłem na tą firmę. Znalazłem ją w necie, kiedy to wyszukiwałem jakiś wskazówek na zorganizowanie atrakcji na imprezę, moim oczom ukazała się reklama zatytułowana "segway wypożyczalnia". Postanowiłem tam zatelefonować i umówiłem się na spotkanie. Byłem zachwycony ofertą, która posiadała bardzo niskie ceny. Wszystko załatwiłem. Impreza była przednia. Mój szef był zadowolony. Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na zabawę polecam tą firmę. Jest super!

Awatar użytkownika

Mam znakomity pomysł na zaplanowanie imprezy rajdowej dla swojej firmy, nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w tego rodzaju imprezie, jednakże u mojego chłopaka była taka impreza, wszyscy doskonale się bawili. Szef tej firmy spostrzegł, iż jego zespół pracowników teraz pracują dużo bardziej efektywnie, też komunikacja pomiędzy pracownikami się polepszyła, co na pewno ma ogromny wpływ ja jakość wypełnianych obowiązków. Muszę koniecznie zasugerować to swojemu przełożonemu, mam nawet od Marka ulotkę, która ma nazwę Imprezy-rajdowe – szkoła bezpiecznej jazdy.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC