Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 1:53 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Towary z Chin
Awatar użytkownika

Jestem zdania że trzeba mieć poważne podejście do życia i do zadań jakich sie w nim podejmujemy wiec zdecydowałem się złożyć wizytę na forum, aby uzyskac troche informacji o tym jak można zorganizować transport towarów z zagranicy. Moja firma ma w planach zorganizowanie czegoś takiego jak transport z chin, Chińczycy to rzeczywiście tania siła robocza i dobrze jest wchodzić z nimi w kontakty handlowe.

Awatar użytkownika

Co się dzieje z tymi forami. O takich tematach gadać, masakra. Ludzie chyba nie mają o czym gadać, skoro nadaje się o transporcie i przywożeniu towarów z zagranicy. W żaden sposób nie kręci mnie transport do Meksyku bądź niezwykle szybki transport z Chin. Nic ciekawego, same nudy. Żegnam!

Awatar użytkownika

Importowanie towarów z zagranicy? W tym sporą rolę odgrywa potrzebna spedycja odbywająca się przez morze. Mnie tymczasem nie fascynuje ten temat. Mam teraz urwanie głowy w swoim miejscu pracy.

Awatar użytkownika

Myślę ze dobry przewóz artykułów pochodzących z zagranicy to przewóz tani. To i tak jest coś co sie wiąże z dużym wydatkiem wiec oszczędzanie jest czymś bardzo wskazanym. Spedycja lotnicza ma swoje mocne plusy, ale do tego niezbędne są naprawdę grube pieniądze. Sprawy związane z transportem zawsze mnie interesowały, moze z tego powodu ze jestem facetem. Każdego faceta pociąga motoryzacja i każdy prawdziwy mężczyzna znaczną ilość czasu poświęca kwestiom związanym ze swoim czterokołowcem. My mężczyźni tacy już jesteśmy i nic ani nikt nie jest w stanie tego zmienić :) Moja żona ma hopla na punkcie swojego wyglądu, a dla mnie liczy się moje ukochane autko. Mnie niezmiernie cieszy że ona tak dba o siebie i sądzę że jej tez sie podoba to że zawsze eleganckie, czyste auto stoi zaparkowane przed naszą chałupą.O nasz dom dbamy oboje, to jest akurat coś równie ważne dla mnie i dla niej.

Awatar użytkownika

Moja znajoma która ma swój sklep ściągała hurtowo rowery od wytwórców z zagranicy i twierdzi że to jest skomplikowana sprawa. Nie pytałem jej o szczegóły, wierze ze nie żartowałaby sobie rozmawiając ze mną. Mnie by się nigdy hasło "powierzchnia magazynowa Warszawa" nie kojarzyło z żadną agencją celną, a ta moja znajoma mówi że to zasadnicze skojarzenie jakie od razu przychodzi jej do głowy.Obecnie w sieci są rozmaite rozmaitości, aby cos porządnego odszukać trzeba miec juz wcześniej odpowiedni zestaw haseł w głowie.

Awatar użytkownika

Jak się sprowadza na właśną rękę akcesoria to trzeba liczyć się z tym, że poniesiemy duże koszta. Dlatego od razu jak się stawia na przedsiębiorstwo ściągające rzeczy z zagranicy najlepiej korzystać z firm przewozowych. Wiem to z własnego doświadczenia. Prowadzę od 3 lat firmę, która sprowadza materiały z Indonezji i nie jestem w stanie wyobrazić sobie, abym na własny koszt je zwoziła. Dlatego zawsze korzystam z firm transportowych, np. spedycje lotnicze czy inne rzeczy. Moja firma działa w stolicy, co także daje mi możliwość na wynajem powierzchni na magazyn w Warszawie. Gdybym wszystkie te materiały włożyła do mojego maleńkiego magazynu to by się one podziurawiły i nie nadawały do przedsiębiorstw krawieckich.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC