Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 1:53 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry : ). Mam obecnie różnorodne dokumenty do tłumaczenia, jednakże języki obce nie są osobiście moją mocną stroną. Chciałabym znaleźć osobę, która miałaby propozycję o nazwie język rosyjski tłumacz, możliwe że w końcu mi się to uda. 

Awatar użytkownika

Kilka miesięcy temu miałem olbrzymi problem z paskudnym tekstem, ktory miał wysoki stopień skomplikowania i dość długo zajęło mi poszukiwanie tłumacza. Jednak tak się na szczęście złożyło że znajoma poleciła mi witrynę rosyjski-miszka.pl i tak włąsnie trafiłem na odpowiednią osobę która faktycznie profesjonalnie zrealizowała zlecone jej zadanie. Michał Bajorek to jest facet odznaczający się solidnymi kompetencjami. Wystarczy spojrzeć na witrynę, wnioski jakie przychodzą na myśl są jednoznaczne. On sie podjemuje wykonywania tłumaczeń różnego rodzaju, między innymi przekładów podczas rozmów handlowych. Pan Bajorek to osoba posiadająca wszechstronną wiedzę. Jeśli ma się wgląd w czyjeś doświadczenie związane z kwestiami zawodowymi, łatwo ocenić umiejętności tego kogoś. Na witrynie powienien sie jeszcze znaleźć napis "M. Bajorek – przekład tekstów - szybkie terminy realizacji, bowiem ten facet faktycznie przykłada się do roboty i wcale nie trzeba długo czekać. 

Awatar użytkownika

Usiłowałam tłumaczyć ulotki reklamowe jakie zrobiła dla naszej spółki agencja reklamowa, ale nie udało mi sie przetłumaczyć nawet jednego akapitu.Muszę stosunkowo szybko znaleźć kogoś odpowiedniego do tej roboty. Wiem że zlecenie tego zadania studentowi filologii to byłby błąd, to musi być ktoś kto już jest tłumaczem. Widziałem już jeden szyld w centrum miasta z olbrzymim napisem "tłumaczenia polsko rosyjskie warszawa", ale nie jestem w stanie tak od razu podjąc decyzji, pewniej bym sie czuła gdybym wzieła kogos poleconego do tej roboty. 

Awatar użytkownika

Razem z szefem w wydawnictwie szukamy stosownego tłumacza do jednej książki. Przede wszystkim musi być to osoba z ogromnym doświadczeniem, tak, aby w pełni oddała najważniejszy przekaz książki. Jest to bardzo ważne, aby książka była we właściwy sposób przetłumaczona, ponieważ to ma spory wpływ na jej późniejszy odbiór. Ostatnio wyszukałem ofertę o nazwie: tłumacz języka rosyjskiego. Powinienem koniecznie spytać się różnych kolegów, czy może znają tę osobę. Najkorzystniej jest, gdy ktoś korzystał już z jej propozycji.

Awatar użytkownika

Niedawno dostałam od przyjaciółki ulotkę, gdzie było napisane: tłumacz na rosyjski warszawa. Akurat w tamtym czasie konieczny był mi fachowy tłumacz. Sama nie mam znajomości tego języka. Tenże tłumacz okazał się być świetnym zawodowcem. Moja koleżanka także korzystała z jego oferty i była bardzo usatysfakcjonowana. Realizuje on tłumaczenia w formie pisemnej oraz ustnej. Dzięki temu, że był długo zagranicą wspaniale zna rosyjski. Zazwyczaj swoje tłumaczenia realizuje na terenie stolicy, niemniej jednak jest do dyspozycji na obszarze całego kraju. 

Awatar użytkownika

Mi na całe szczęście nie jest potrzebny jakikolwiek tłumacz języka rosyjskiego, różnorodne tłumaczenia przeprowadzam sama, bowiem znam języki obce, które ciągle szlifuję. Obecnie mam dużo czasu, bowiem nie jestem nigdzie zatrudniona tylko wychowuję dziecko. 

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC