Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz lip 23, 2017 2:40 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jak znajoma usłyszała, że planuję kulać się busem na kanikuły, to wybuchnęła śmiechem. Musiałem jej wytłumaczyć, że to na serio ma sens a przy okazji że komuna ponad 20 lat temu zniknęła. Zaprezentowałem jej także ulotki: busy do niemiec lubuskie i busy holandia pomorskie, w których wyraźnie widać, że układy rynkowe się zmieniły. Mimo to wciąż nie chce mi wierzyć. A wy kursujecie do Niemiec furgonami?

Awatar użytkownika

18 miesięcy wybywam w lecie do Groningen. Cały czas podrzucał nas stryj Marzeny, lecz dwa dni temu złamał rękę i jesteśmy zmuszeni sami wytrzasnąć sobie podwózkę. Gdy wychodziłam z biedrony, dano mi ulotkę: niedrogie przewozy do niemiec wielkopolskie Trzeba przyznać, iż wykoncypowali fajną promocję. Wklejam stronę www: URL Co myślicie? Podsuniecie jakieś rzetelne spółki przewozowe?

Awatar użytkownika

Przyjaciółka 2 lata wstecz wybyła na urlop do Hiszpanii autokarem i stwierdziła, że koniec. Zero cyrkulacji, siedzenia w opłakanym stanie i tym podobne. W tym roku, przypadkiem, wpadła jej w ręce broszurka firmy transportowej: przewozy do holandii wielkopolskie. Weszła na ich witrynę URL, napisała i dograła szczegóły. Chwali się, że wypad do kraju tulipanów był najbardziej wypasiony z dotychczasowych. A wy jakimi środkami transportu turlacie się na wczasy?

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC