Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr paź 18, 2017 11:52 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Jestem zainteresowany serwerem VPS w dobrej cenie. Prowadzę niewielką firme i słyszałem, ze taki hosting będzie dla mnie optymalny. Do której firmy oferującej hosting VPS w Polsce najlepiej się zwrócić?

Awatar użytkownika

Ja korzystam z usług firmy awHost, która według mnie oferuje najlepsze, kompleksowe hostingi w postaci serwerów VPS. Wybór takiego rozwiązania daje wiele mozliwości konfiguracji, ułatwiając tworzenie stron internetowych. Hosting VPS w postaci wirtualnego serwera jest poza tym rozwiązaniem niedrogim i całkowicie opłacalnym.

Awatar użytkownika

Ja również zdecydowałem się skorzystać z oferty tej własnie firmy. Pod adresem internetowym https://awhost.pl/serwery-wirtualne-vps znajdują się szczegóły dotyczące oferowanego przez nią hostingu VPS w Polsce. Firma oferuje mozliwość korzystania z wydajnych dysków oraz międzynarodowej sieci o wysokiej przepustowości. Zapewnia także nielimitowane łącze oraz ochronę przed atakami sieciowymi.

Awatar użytkownika

Zgadzam się z tym. Co więcej, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii wirtualizacji można tam w dowolnym momencie zwiększyć zasoby serwera VPS.

Awatar użytkownika

No przyznaję, ze jest to interesująca propozycja. A na który pakiet serwerowy z oferty tej firmy najlepiej się zdecydować Waszym zdaniem?

Awatar użytkownika

Ja na początku wybrałem jeden z najtańszych pakietów oferowanych przez rekomendowaną firmę, ale po kilku miesiącach zdecydowałem się przejść na wyzszy pakiet. Obecnie płace niespełna 50 zł na miesiąc za korzystanie z serwera i uważam, ze nie jest to duzo, mając takie parametry jak obecnie.

Awatar użytkownika

Ja płacę za swój pakiet podobną cenę i również uważam, ze taki pakiet odpowiada obecnym potrzebom mojej firmy. Jeśli nie jestes pewien, który pakiet serwerowy wybrac, to najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z przedstawicielami tej firmy, a oni na pewno Ci doradzą w tej kwestii.

Awatar użytkownika

OK, tak właśnie zrobię, chociaż wydaje mi się, że na poczatek jeden z najniższych pakietów będzie dla mojej firmy odpowiedni.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC