Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 7:07 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Macie może jakieś doświadczenie z wyposażeniem BHP do firm, szczególnie takich o zwiększonym ryyzku wypadków i niezbyt ciekawych warunkach pracy, oczywiście pod katem bezpieczeństwa? Mam problem bo stare materiały BHP już na wykończeniu, a sklep z którego zawsze korzystałem nie istnieje już dawno, a nie chce jakiegoś badziewia chińskiego, które nie zapewni żadnego bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika

Ogólnie jeśli materiały spełniają unijne standardy, a i polskie, to chyba nie ma opcji żeby były niskiej jakości, nie? Szukaj sklepów, które mają właśnie takie produkty w swojej ofercie to na pewno wszystko będzie OK.

Awatar użytkownika

Jeśli potrzebujesz chociażby w pełni wyposażonych apteczek do firmy to polecam zamówić je sobie w tym miejscu www.aveon.pl/cat/apteczki-pierwsza-pomoc. Ja uważam, że mają naprawdę profesjonalne i dobre wyposażenie w tym sklepie. Apteczki kupisz tam nawet takie w specjalnych pudełkach do pomieszczeń z wysoką temeperaturą, gdzie się bardzo kurzy i tego typu sprawy. Doskonale zabezpieczone są te apteczki, a i świetnie wyposażone. Myślę, że zdecydowanie warto.

Awatar użytkownika

A kupowałeś tam może odzież do trudnych warunków pracy? Chociazby różnego rodzaju rękawice czy maseczki? To już w ogóle musi być porządnie wykonanie.

Awatar użytkownika

Mają nawet rękawice dla elektryków do niebezpiecznej pracy, zobacz sobie zresztą sam http://www.aveon.pl/cat/rekawice-elektroizolacyjne. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, dobre materiały, nie mam się absolutnie do czego przyczepić.

Awatar użytkownika

Plusem jest to, że nie jest to tylko i wyłącznie sklep, ale także hurtownia, więc jak do firmy to możesz w rozsądnych cenach zamawiać większe ilości czego tam potrzebujesz. ;)

Awatar użytkownika

Już zamówiłem kilkanajbardziej potrzebnych mi rzeczy na początek i zobaczymy jak tutaj wygląda kwestia jakości wykonania. Wielkie dzięki za pomoc, mam nadzieje, że te materiały się sprawdzą. Apteczki to tam apteczki, ale ta odzież ochronna u mnie naprawdę musi być porządna.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC