Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 6:00 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Muszę zrobić badania laboratoryjne, ale nie mam pojęcia gdzie iść. Ponadto jestem zawsze przerażony krwią i panikuję, więc musi to być centrum medyczne, które poradzi sobie z takim panikarzem. Macie jakieś sprawdzone miejsce?

Awatar użytkownika

Co wy faceci macie z tym strachem przed badaniami, lekarzami i w ogóle leczeniem? Przecież wizyta u lekarza czy też pobieranie krwi to nic nadzwyczajnego. Tatuaż dacie sobie zrobić, ale z pobraniem krwi to już problem. Nie mogę tego zrozumieć.

Awatar użytkownika

Pomijając kwestie męskiego strachu powiem, że znam jedno centrum medyczne w Gdańsku, które sprawiło, że sama przezwyciężyłam swoją bojaźń przed badaniami. Badania laboratoryjne w Gdańsku wykonuje wiele ośrodków, ale tam jest naprawdę super - pielęgniarki bardzo miłe i jak widzą, że się boisz to podchodzą jak do dziecka. Jakby mogły to po badaniach ucałowałyby w czoło. Więcej na temat badań dowiesz się z ich strony internetowej http://medami.pl/badania-laboratoryjne/. Jest tam też pełna lista wykonywanych zabiegów, więc zapoznaj się z nią zanim udasz się do ośrodka.

Awatar użytkownika

Znam to miejsce! Chodzę tam do lekarza i też miałem kilka razy wykonywane badania. Nie ma się czego bać kolega. Tak jak poprzedniczka mówi, Panie są bardzo miłe i robią wszystko tak, abyś nie poczuł żadnego bólu.

Awatar użytkownika

No dobra, zdobędę się na odwagę i pójdę tam. Mam nadzieję, że faktycznie będzie tak jak mówicie, bo jak nie to ucieknę z fotela:) Mimo wszystko dziękuję Wam za pomoc - bez Was pewnie w ogóle bym nie poszedł na żadne badania.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC