Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 7:08 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wybrany już model materaca, ale nie mam pojęcia gdzie go zamówić. Potrzebuję wymiarów 183x215 i nie są standardowe, więc to nieco utrudnia sprawę… potraficie mi wskazać jakiś sklep, gdzie mogę złożyć zamówienie i gdzie nie będzie to kosztowało całego majątku?? Chodzi mi też o jakość, bo ten materac ma służyć w pokoju dla gości. A będziemy ich u siebie miewać często.;)

Awatar użytkownika

ja rzadko przyjmuję gości na noc… ale nie o to pytasz.:D no więc z tego co wiem możesz zamówić sobie niestandardowy materac w sklepie internetowym zmateracami.pl. Nie kupowałam Ibizy, ale inny model – za to też w innych wymiarach i mi przygotowali zamówienie w rozsądnej cenie. Bez żadnych problemów. Zdecydowanie mogę polecić.;)

Awatar użytkownika

tak, w tym sklepie na pewno zrobią dla Ciebie materac niestandardowy. Zresztą ten model masz pod linkiem http://zmateracami.pl/44-ibiza-h2-materac-lateksowy.html. Chodzi o taki materac Ibiza H2, prawda? Jak przewiniesz stronę trochę w dół to zobaczysz wymiary i podali przykład 183x215. Do tego możesz kupić całkiem fajne pokrowce.:)

Awatar użytkownika

a jakie pokrowce masz?;) ja mam jedwab i faktycznie jest świetny, i latem i zimą. Nie sądziłam, że materiał może się tak dopasować do temperatury.

Awatar użytkownika

My wybraliśmy cotton, bo bawełna dobrze się kojarzy, tak klasycznie i naturalnie. Jesteśmy zadowoleni, bo stary materac już dawno nadawał się na śmietnik, a ten nowy jest z kompletnie innej bajki… bardzo przyjemnie się na nim śpi.;) zresztą cena też dosyć dobra, myślałam, że takie efekty ma się od 1500 w górę.

Awatar użytkownika

widzę, że koleżanki już znalazły wspólny język.;) ale dzięki za namiary, faktycznie widzę, że są w stanie przygotować dla mnie ten wymiar, który mnie interesuje. Poza tym cena jest ok; z tego co pamiętam gdzieś indziej widziałem już droższy wariant. A o pokrowcu jeszcze nie myślałem. od jedwabiu chyba wolę bawełnę, ale trzeba poczytać…

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC