Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr paź 18, 2017 11:42 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

tak jak w temacie – jaką odzież opłaca się wystawiać na sprzedaż? Planuję otworzyć mały sklepik z odzieżą, akcesoriami, może obuwiem… jestem jeszcze niezdecydowana. Na razie po prostu szukam opinii i chętnie dowiem się jakie rzeczy sprzedają się najlepiej. To mi pomoże zorientować się w cenach i ogólnie w całej inwestycji. Bo kupujecie z hurtowni, prawda? W większych ilościach? I jeśli towar nie zejdzie to jednak jest spory problem i strata…

Awatar użytkownika

Musisz dobrze poznać swój własny rynek. My ci nie powiemy jak to jest, bo jest naprawdę różnie… ja dużo rozmawiałam ze swoimi klientami i starałam się na bieżąco ustalać co im odpowiada i czego im brakuje. Sporym zaskoczeniem był dla mnie popyt na męską bieliznę. Takie rzeczy jak tutaj http://wolka24.com/bielizna/bielizna-meska schodzą bardzo dobrze – a są naprawdę tanie i w hurtowni można się w nie szybko wyposażyć. Widać skarpetek i majtek nigdy dosyć.:D

Awatar użytkownika

no, tak to jest, bielizna jest pierwszym potrzebnym artykułem… zawsze mam ją u siebie w sklepie. Ale jak tak szperam po ofertach to najbardziej lubię zaglądać w działy dobrej hurtowni odzieży kobiecej online – tam można trochę bardziej poszaleć i powybierać co się podoba.;) ale widzę też, że ta hurtownia, o której koleżanka wspomniała, ma fajny dział kobiecy. Może wezmę coś dla siebie tak przy okazji.;)

Awatar użytkownika

dla nas wybawieniem jest hurtownia z butami damskimi – bo buty też mają spore wzięcie. Wiadomo jak to jest, szybko się niszczą i ludzie szukają okazji. A w hurtowni można upolować naprawdę dobre obuwie w niskiej cenie, które potem klientów przyciąga…

Awatar użytkownika

rady są zawsze cenne i wszyscy chcą uczyć się na cudzych doświadczeniach, ale już ktoś napisał, zbadaj rynek. Koniecznie. Dużo zależy od tego, gdzie mieszkasz, czy to duże, czy raczej niewielkie miasto, jakie ludzie mają fundusze, gust, preferencje, jaką masz konkurencję…

Awatar użytkownika

dzięki za komentarze! Bardzo przydatne. Ruszę do badań rynku.;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC