Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr sie 23, 2017 9:34 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym sobie sprawić bardzo ładny taras, najlepiej taki w super jakości.. wypasione deski itp. Nie wiem jednak za bardzo do kogo mógłbym się zwrócić po ttego typu zamówienie. Bo wiecie.. nie chcę się zadowolić byle czym i jak już, to chcę zainwestować w cos naprawdę bardzo dobrego. Także pomyślałem, że może Was zapytam, co o tym myślicie, gdzie kupić dobre deski? Na co się tak naprawdę zdecydować? Na co zwracać uwagę, a czego unikać? Będę wdzięczny za to, jak ktoś tutaj wejdzie ze mną w fajną dyskusję ;) z góry dzięki i pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Ja na Twoim miejscu bym przejrzał ofertę tych desek tarasowych: http://www.grupaecco.com.pl/deska-tarasowa, bo z tego co wiem, mają bardzo dobre opinie i mnóstwo osób decydowało się na tego typu deski tarasowe ;) także jak tylko jesteś zainteresowany to śmiało się do nich zgłoś ;) będziesz bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika

całkowicie isę zgadzam z kolegą wyżej! Też mam deski z firmy grupaecco.com.pl i szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie, z jakiej innej firmy mogłabym skorzystać tak naprawdę. Ta firma słynie z tego, że jest bardzo profesjonalna i po prostu czuć, że klient jest u nich na pierwszym miejscu. A z tym to niestety bardzo różnie bywa..

Awatar użytkownika

Ja mam świetny, bardzo ładny taras z kompozytu i bardzo jestem z niego zadowolony. Wraz z żoną się na niego zdecydowaliśmy i przyznam szczerze, że to ona mnie do niego przekonywała.. na szczęście zgodziłem się i teraz, gdy wychodzę na taras to aż czuję, takie miłe poczucie, że zdecydowałem się na fajną jakość, która teraz przez długie lata będzie znakomicie mi służyła.

Awatar użytkownika

No proszę, ja też niedługo mam zamiar wymienić deski w tarasie i chyba już wiem do jakiej firmy się zgłoszę.. fajnie, że takie tematy powstają po forach bo potem jest naprawdę spoko podjąć jakąś sensowną decyzję ;)

Awatar użytkownika

A ja to w ogóle chciałbym mieć taras w swoim mieszkaniu.. ale cóż, i tak nie mogę narzekać, bo chociaż jest tanie w wynajmie

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC