Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 5:56 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie moi drodzy. Sprowadza mnie tutaj taka dość ciekawa w sumie sprawa. Chciałbym sobie wypożyczyć samochod, le problem polega na tym, że wszędzie gdzie idę to jest potrzebna kaucja. A ja nie dysponuje teraz taka gotówką, żeby wyjąc sobie z kieszeni i im po prostu dać. A są może takie wypożyczalnie gdzie tej kaucji nie wołają od wypożyczających? Tak się zastanawiam bo jednak fajnie było nie musieć tej całej kasy wywalać, żeby sobie kilka godzin samochodem pojeździć i sprawy pozałatwiać

Awatar użytkownika

No niestety, ale jakieś zabezpieczenie oni tez muszą mieć. A poza tym tutaj nie ma co żałować, przezcież oni Ci tej kaucji całej nie zabiorą, tylko oddadzą jak zwrócisz auto dokładnie w takim stanie w jakim je wziąłeś więc trochę nie rozumiem dlaczego się tutaj o to tak burzysz. No takie są zasady i nic z tym nie zrobisz, trzeba się do tego dostosować albo zrezygnować

Awatar użytkownika

Ale przecież ja wiem, że jak dam kaucję, to oni mi ją oddadzą. Na tym właśnie kaucja polega, że jak się daje to potem się ją dostaje z powrotem. Ech… Problem polega na tym, że trzeba mieć po prostu tyle gotówki, żeby taką kaucję móc najpierw wyłożyć, a nie wszyscy jednak posiadają takie zasoby gotówkowe, żeby dać z tym radę. No ale trudno coś trzeba wymyślić, może mi ktoś pożyczy

Awatar użytkownika

Spokojnie nikt Ci pożyczać nie musi. Ja Ci zaproponuje może, żebyś wszedł na strone http://master4car.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/bez-kaucji/ i tutaj sobie popatrzył jak wygląda wypożyczanie samochodu bez kaucji. Odpowiadam tutaj na pytanie z Twojego pierwszego postu: tak, istnieją takie wypożyczalnie, które nie chcą żadnych pieniędzy za kaucję i bez problemu Ci wypożyczą auto. Bez obaw ;)

Awatar użytkownika

No i pięknie. Tak żem czuł, że w Krakowie wypożyczenie samochodu jednak się okaże możliwe i to nawet w takiej znośnej cenie. I jeszcze na dodatek bez kaucji. Czy mogło być coś bardziej pięknego? Dzięki Ci kolego za pomoc

Awatar użytkownika

Nie ma sprawy. Polecam się jeszcze na przyszłość, gdybyś czegoś potrzebował

Awatar użytkownika

Będę o tym pamiętał! :D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC