Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr paź 18, 2017 11:51 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szukam drzwi!
Awatar użytkownika

Witam. Chcę kupić drzwi do garażu. No, może przy okazji do domu też by się jakieś nowe i ładne drzwi przydały, bo te które mam teraz już ledwo stoją prawdę mówiąc. A drzwi to jednak ważne zabezpiecznie, żeby się nikt obcy do domu nie dostał :P Połazilem już trochę po sklepach, mam jakieś swoje typy i takie rodzaje drzwi, których jestem zdecydowanym przeciwnikiem i bym ich zdecydowanie nie chciał. Do Was tutaj piszę, bo mam szczerą nadzieje, ze uda się Wm jakieś ciekawe wzory mi podać, może nawet jakieś godne polecenia firmy, które się zajmują produkcją takich różnych drzwi, które się montują do montażu w tych dwóch miejscach o których mówiłem

Awatar użytkownika

Cześć. No teraz jest tyle różych firm do wyboru, że aż się dziwię, że jeszcze samemu nie udało Ci się niczego znaleźć. Chyba nie powinno być trudno ze znalezieniem. No przynajmniej tak mi się teraz wydaje, bo ja nie miałem problemu. Jak nie będziesz dalej mógł znaleźć niczego ciekawego, to chętnie Ci podpowiem, gdzie ja kupiłem ostatnio wszystko drzwi do swojej chaty

Awatar użytkownika

Rzeczywiście kolega nade mną rację, że jest spory wybór, ale czasami się okazuje po prostu tak, niektóre sklepy sprzedają bubel i drzwi z dykty. Wystarczy, że mocniej kopniesz i już będziesz miał dziurę, a gdzie tu mowa jeszcze o jakimś bezpieczeństwie i zabezpieczeniu przed włamem? Ja kupiłam w Poznaniu drzwi metalowe na zewnątrz i one są bardzo ładne, wytrzymałe

Awatar użytkownika

No tak niestety jest. Ja kolędzie mogę polecić drzwi zewnętrzne, które są dostępne na stronie http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/aluminiowe/ to jest naprawdę wysoka jakość i można mieć pewność, że te drzwi na pewno się utrzymają. I wwytrzymają o wiele więcej niż jedno kopnięcie

Awatar użytkownika

Skoro już przy tym jesteśmy to polecam jeszcze pod uwagę wziąć te włoskie drzwi, które oni srzedają na stronie http://drzwiwloskie.pl/drzwi-wloskie/ bo one są naprawdę ładne. Każdy dom będzie się o wiele lepiej prezentował

Awatar użytkownika

Teraz to mnie zasypaliście nowymi ofertami :D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC