Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 6:01 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema, niedawno otworzyłam firmę ubezpieczeniową w takiej niewielkiej miejscowości. Chciałbym jak najbardziej się rozreklamować. I stad moje pytanie jakie znacie sposoby na przeciągnięcie klientów. Bardzo liczę na rady doświadczonych przedsiębiorców, którzy już próbowali różnych rzeczy i mogą mi coś konkretnego polecić. Wiadomo bez klientów nie ma biznesu, a czym ich więcej tym więcej będzie pieniędzy, dlatego jestem w stanie zainwestować trochę zainwestować w marketing, tylko zależy mi na czymś co faktycznie będzie skuteczne.

Awatar użytkownika

A myślałaś o ulotkach reklamowych? Jeśli to jest małą miejscowość to taki marketing może wystarczyć, chodzi głównie o to, żeby zaznaczyć swoją obecność i żeby wiedzieli, gdzie w razie potrzeby można cię znaleźć. takie ulotki możesz wydrukować na przykład tutaj http://naklejki-lodz.pl/ulotki-reklamowe.html. Zrobią wszystko profesjonalnie, z gustem i pewną dozą elegancji, a to chyba jest ważne w branży finansowej. Dzięki temu wyrobisz sobie markę. W sumie jest to jeden z tańszych sposobów na reklamę.

Awatar użytkownika

Możesz w samym biurze dać na ścianę jakaś stylową fototapetę. Będzie robić dobre wrażenie od samego wejścia. W sumie obsługa klienta to taka gra pozorów, żeby klient chciał później wrócić. I w tym momencie wszystko jest ważne , ładne pomieszczenie, profesjonalna i miła obsługa. Klient musi czuć się dopieszczony. Musi wiedzieć, ze w danym momencie jest najważniejszy.

Awatar użytkownika

ja bym postawiła na Internet musisz mieć ładną stonkę, dobrze wypozycjonowaną i morze facebooka. współcześnie najłatwiej dotrzeć do ludzi takimi kanałami.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC