Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 11:00 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Znajoma móiła mi ostatnio, że bardzo dużo osób niepełnosprawnych i po kontuzjach zaopatruje się w niezbędny sprzęt w sklepach medycznych, ale takich, które działają w internecie. Jestem ciekawa, bo nie miałam jezcze nz nimi nigdy do czynienia, jakiego typu produkty można tam dostać. Jak mieliście już do czynienia to napiszcie proszę co tam można kupić?

Awatar użytkownika

Wiele razy musiałem już odwiedzać tego rodzaju sklepy i jak akurat bardzo często sięgam po róznego rodzaju pomoce do chodzenia. Mam tutaj na myśli balkoniki, kule, czy chodziki. W ten sposób wiem, że chory korzysta z najlepiej dobranego sprzętu.

Awatar użytkownika

No właśnie wydaje się, że to kluczowa kwestia w tym przypadku...

Awatar użytkownika

Też tak myślę...Ja w sklepach medycznych kupuje akurat nieco mniejsze rzeczy. Jestem trenrem sztuk walki i wiem, że moi zawodnicy bardzo często cierpiąna bóle dłoni i rąk, więc w tym kierunku są moje zakupy. Ortezy, ochraniacze i ściągacze przydają się przy każdym treningu.

Awatar użytkownika

Sklep medyczny obsługuje często wiele klubów sporrtowych, bo sportowcy to pierwszer najbardziej zaintereeswoana grupa klientów, a po drugie najbardziej narażona na uszkodzenia ciała. Internetowy sklep medyczny znacznie ułatwia zakup dobrego asortymentu. Ja miałęm ostatnio okazję odwiedzić sklep Ortomedyczny, gdzie kupowałem poduszki do rehablitacji.

Awatar użytkownika

Mój masażysta, którego ostatnio odwiedziłam wspominał, że kupił sobie cały zestaw do pokoju masażysty. Poza tym cały osprzęt związany z wykonywaniem masażów można kupić właśnie w jednym miejscu. Dla osób, które wykonują takie zabiegi to pewnie duże ułatwienie.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC