Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 4:00 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich! Mam rodzinną firmę produkcyjną i od zeszłego roku robimy też produkty z masy gumowej NBR. Chodzi o to, że mamy oczywiście własny sprzęt do obróbki tego materiału na wszystkie sposoby, ale nie mamy takiego zaplecza żeby u siebie robić samą mieszankę gumową. Do zeszłego miesiąca współpracowaliśmy z niemiecką firmą która nam dostarczała ją, ale nas wystawili do wiatru. Tym razem chcę znaleźć kogoś z naszego kraju, jednak rodakowi bardziej zaufam. Jeśli znacie kogokolwiek sprawdzonego, będę wdzięczny za polecenie

Awatar użytkownika

Jak dla mnie to będziesz miał z tym niezły problem. Są oczywiście jakieś zakładu gumiarskie, ale zazwyczaj z tego co kojarzę one nie sprzedają samego półproduktu, bo wolą, żeby bezpośrednio klienci u nich zamawiali gotowe elementy.

Awatar użytkownika

Serio? Takie ma pani doświadczenia? Ja od lat kupują mieszanki gumowe produkcja ich się odbywa zupełnie bez mojego udziału. Jak zaczynałem to jeszcze internet nie udzielał rad na każdy temat, a i tak mi się łatwo udało znaleźć kogoś kto będzie moim dostawcom. Konkretnie o tym jakie mieszanki gumowe oni produkują możesz przeczytać http://www.guma-pomorska.pl/mieszanki-gumowe, na dole masz nawet link do katalogu, ale w opisie już wymienili że robią też NBR.

Awatar użytkownika

No dobra, fakt faktem, o tej firmie nie słyszałam. Wycofuję zatem moje słowa. Teraz tylko mi przykro, że dwa lata temu, jak potrzebowaliśmy pilnie mieszanek gumowych, to na nich nie trafiliśmy.

Awatar użytkownika

A ja też znam zakład Guma Pomorska. Jestem z okolic Słupska, także trudno ich nie znać. U nas w okolicy to wszyscy ich polecają, no bo po prostu mają długie lata doświadczenia

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC