Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt gru 15, 2017 1:53 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

hej wszystkim, może mi poradzicie, jak wybrać dobrego fotografa ślubnego i nie przepłacić?? Może znacie jakichś fotografów godnych polecenia? Jak to było z tym u was?

Awatar użytkownika

ja długo szukałam fotografa, bo zawsze coś mi nie pasowało, ale dzięki temu nauczyłam się paru ważnych rzeczy. Tak naprawdę najważniejszy jest dobry kontakt – musisz czuć się swobodnie przed obiektywem, a więc i przed fotografem. Stawiałabym wyłącznie na osoby z pozytywną energią, które jakoś tak dodają mobilizacji i przy których człowiek nie stresuje się, że zrobi złą minę czy cokolwiek takiego, bo to dramat wtedy jest.;)

Awatar użytkownika

dokładnie, zgadzam się! Bardzo ważny jest ten kontakt. Ja korzystałam z oferty http://www.foto-odbicie.pl/ i muszę przyznać, że Pani Kasia jest bardzo pozytywną osobą, kogoś takiego potrzebowałam na moim ślubie. Poza tym oczywiście fotograf ślubny na Śląsku czy gdziekolwiek inny musi znać się na rzeczy, sam uśmiech nie wystarczy.;) ale to sobie łatwo ustalić w pierwszej rozmowie i już przy przeglądaniu portfolio.

Awatar użytkownika

i żeby jeszcze za dużo nie płacić… sam ślub to ogromny wydatek.;)

Awatar użytkownika

z drugiej strony, chyba najlepiej celować w średnie ceny. Te najniższe często bywają nieco podejrzane, potem okazuje się, że to zupełny amator, który robi zdjęcia, ale przeważnie na własnych imprezkach rodzinnych i chce sobie dorobić.

Awatar użytkownika

ja dosyć szybko wybrałam fotografa na swój ślub, bo miałam go z polecenia.;) dwa lata wcześniej przyjaciółka brała ślub i to był dobry punkt wyjścia do mojego planowania… ja zawsze popieram szukanie opinii wśród innych, bo jeśli ktoś miał już rzeczywistą styczność z danymi usługami to poradzi najlepiej co i jak się tam odbywa.

Awatar użytkownika

dziękuję za wszystkie komentarze. Pomogliście mi, to na pewno.;) a poza tym zastanawiam się nad tą Panią Kasią z linku powyżej, bo jak spytałam znajomych to niektórzy ją kojarzą i faktycznie polecają. Zobaczymy… Mam nadzieję, że ma wolne terminy!!

Awatar użytkownika

no, z tymi terminami to też chaos bywa. Ale powodzenia, może się akurat uda, zależy z jakim wyprzedzeniem się zgłaszasz. Ja miałam ślub w listopadzie i na szczęście miałam wtedy już ogromne pole do popisu.:D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC