Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 11:17 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny. Teraz w internecie można dostać wszystko i zastanawia mnie czy jest w internecie sklep zbliżony cenami do hurtowni gdzie można kupić ładne i zmysłowe koszule nocne. Marka nie musi być jakaś super znana byle by wykonanie było na dobrym poziomie.

Awatar użytkownika

Chyba jednym z takich lepszych sklepów gdzie jest naprawdę konkretny wybór i do tego fajne i niskie ceny jest strona atrakcyjna.pl. Zamawiałam tam kilka razy bieliznę różnych marek i wszystko dobrze pasuje a do tego naprawdę fajnie wygląda ;)

Awatar użytkownika

Również polecam ten sklep. Można tam znaleźć nie tylko damskie ale także męskie rzeczy. Kupowałem ostatnio kilka koszulek firmy Imako i są to jedne z lepszych jakościowo produktów jakie mam w szafie. Na stronie https://www.atrakcyjna.pl/164/bielizna+Imako możecie sobie zobaczyć jak by któryś z panów był zainteresowany.

Awatar użytkownika

Raczej rzadko się zdarza żeby jakiś sprzedawca detaliczny miał ceny hurtowe ale mimo wszystko są sklepy internetowe gdzie ceny są na tyle niskie że można porównać do hurtowni. Wysłałam ci kilka linków.

Awatar użytkownika

Mam kilka sztuk bielizny Gabidar kupionej właśnie na tej stronie i mimo że wcześniej nie słyszałam o tej firmie to figi są świetnie dopasowane. Cenowo ciężko dostać coś tak taniego. Możecie wejść na https://www.atrakcyjna.pl/106/bielizna+gabidar i tam sprawdzić bo jest tam wszystko od bokserek po stringi :)

Awatar użytkownika

Mi zdarzyło się zamówić u nich kilka par skarpet do garnituru. Jeżeli ktoś by szukał to polecam firmę wola. Jest sporo różnych odcieni więc niezależnie jaki masz garnitur to na pewno coś dobierzesz. Cena jest śmiesznie niska w porównaniu do tego co masz w galeriach.

Awatar użytkownika

Wszyscy piszą o bieliźnie ale damska koszula nocna jeszcze nie została poruszona w temacie. Ułatwię ci więc wejdź na https://www.atrakcyjna.pl/c/pl/7_12/5/1/0/long/koszule+nocne.html (F46) i tam masz różnego rodzaju damskie koszulę. Nie wiem czy chcesz coś do spania czy raczej na intymne wieczory ale wybór jest na tyle duży że na każdą okazję coś się znajdzie :P

Awatar użytkownika

Szukam zwykłej koszuli do spania bo moja już jest trochę stara ale nie chcę też wydawać na to nie wiadomo jakich pieniędzy. Akurat na tej stronie ceny są bardzo niskie więc pewnie coś wybiorę dla siebie ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC