Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest wt kwie 24, 2018 5:13 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

hej… znalazłam się w dosyć trudnej sytuacji finansowej i pomyślałam, że dobrym wyjściem byłby wyjazd na zarobek gdzieś za granicę. Wiadomo, że mają tam lepsze pensje i że szybciej można się czegoś dorobić. Tylko tak z drugiej strony po prostu się boję, nie wiem gdzie szukać wiarygodnych ofert. Nie chciałabym wpakować się w coś niebezpiecznego. Może ktoś był w podobnej sytuacji i poleci mi jakiegoś dobrego pośrednika?

Awatar użytkownika

ja pojechałam do Holandii do pracy na farmie i powiem ci, że bardzo fajnie trafiłam. Ludzie są mili, zarobki niezłe. Trzeba się trochę napracować i kładę się naprawdę zmęczona, ale chociaż mam poczucie, że to będzie jakoś docenione. Pracę znalazłam przez tego pośrednika ze strony marvelpc.pl/ i ogólnie ci go polecam, powinnaś bez problemu znaleźć pracę dla kobiet w Holandii bez żadnych niebezpieczeństw.

Awatar użytkownika

też byłabym zainteresowana dorobieniem za granicą.:) ciekawa jestem czy wszyscy myślą raczej o dorobieniu i powrocie, czy może jednak zostaniu w pracy na stałe?

Awatar użytkownika

dzięki za link, widzę, że mają dużo ofert. Faktycznie coś dla siebie znajdę. A może ktoś jeszcze miał do czynienia z tym pośrednikiem i potwierdzi, że nie ma się czego bać? Nie myślę o wyjeździe na stałe, tutaj mam rodzinę i chyba jednak źle się bym czuła w obcym kraju…

Awatar użytkownika

ja znam to biuro i potwierdzam, wszystko jest legalnie i wiarygodnie, nie wystawiają niesprawdzonych ofert. Byłem kilka razy na pracach sezonowych i bardzo sobie chwalę. Co do wyjazdu na stałe to na początku tego sobie w ogóle nie wyobrażałem, ale muszę przyznać, że jak się pojedzie parę razy i nabierze praktyki to nawet… mógłbym to rozważyć. Zobaczymy co będzie.;)

Awatar użytkownika

emigracja na stałe jest jednak poważną decyzją i wydaje mi się, że mało kto jest na coś takiego gotowy. W obcym kraju zawsze jest trochę inaczej, trzeba czasu, żeby się przystosować. No i dla mnie sporą barierą na początku była kiepska znajomość języka, to niestety jeszcze komplikuje sprawę. Więc wolę na razie tak z doskoku…

Awatar użytkownika

u mnie angielski jest na dosyć dobrym poziomie, ale dotąd nie miałam jeszcze okazji jakoś często bujać się po świecie i mam obawy. :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC