Forum o bankowości
http://nextplus.pl/

Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?
http://nextplus.pl/viewtopic.php?f=6&t=312
Strona 1 z 1

Autor:  onszybki [ wt maja 16, 2017 1:23 am ]
Tytuł:  Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?

Tak jak w temacie - szukam fachowców znających się na naprawach komór chłodniczych. Dobrze by było gdyby mieli doświadczenie w podobnych pracach. Proszę o szybkie odpowiedzi bo chcę to już mieć z głowy. Pozdrawiam.

Autor:  Artemida [ wt maja 16, 2017 3:09 am ]
Tytuł:  Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?

Nie tak dawno znalazłam bardzo tanią i solidną firmę serwisową - http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Zepsuty klimatyzator postawili na nogi w godzine, pomimo że dwóch fachowców przed nimi nie dawało zbyt duzych szans na naprawę, a jeśli nawet to ceny jakie zaproponowali były dla mnie nie do przyjęcia. Na stronce widze że naprawiają też komory chłodnicze Kraków niby ma wielu serwisantów ale jak znów coś się przydarzy to na pewno wrócę do tej firmy którą poleciłam.

Autor:  strzelec [ wt maja 16, 2017 5:50 am ]
Tytuł:  Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?

A co się stało tak w ogóle z klimatyzatorem że musiałaś naprawiać? Pytam bo sam mam podobny problem i nie wiem co mam zrobić, czy kupić nowy czy jednak wzwyać kogoś do naprawy.

Autor:  Artemida [ wt maja 16, 2017 6:42 am ]
Tytuł:  Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?

Dokładnie nie wiem bo sie nie znam ale dmuchał ciepłym powietrzem czasami. Zdarzało się że po włączeniu działał normalnie, a za jakiś czas przestawał chłodzić. Trzeba było wyłączyć i włączyć i znów przez chwilę było normalnie. Trochę jak ruletka bo nie wiadomo było kiedy znów zacznie ogrzewać ;]. Info o usługach naprawy masz na http://serwis-lodowek-krakow.pl/klimatyzatory-typu-split-i-monoblock/, a tak w ogóle to też zastanawiałam się czy zamawiać nowy bo niby mozna sobie dziś wszystko brać na raty ale tak czy inaczej z portfela wypłynie gruba kasa, tyle że w dłuższym czasie. Naprawiłam i nie żałuję.

Autor:  BigStan [ wt maja 16, 2017 7:36 am ]
Tytuł:  Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?

Bałbym się że jak już coś się zepsuło to za chwilę znów coś innego wyskoczy. Mam już doświadczenia z nowoczesnymi sprzętami że kiedy coś zaczyna sie dziać to już znak że zywotnosc dobiega końca.

Autor:  Masakrator [ wt maja 16, 2017 9:58 am ]
Tytuł:  Kto naprawi zepsutą komorą chłodniczą w Krakowie?

Już nie przesadzajmy. Wiele rzeczy naprawiałem, albo nawet kupowałem używane i jak coś się zepsuło to człowiek naprawił i jest spokój. Nie ma co się oszukiwać dzisiejsze technologie naprawcze są na o wiele wyższym poziomie niż młotek i gwózdek. Np niedawno rozszczelnił mi się obieg freonu w lodówce. Naprawa kosztowała mnie naprawdę niedużo a lodówka działa jak nowa, pozdrawiam. Doświadczenia doświadczeniami ale prawda jest taka że naprawy zawsze będą opłacalne pod warunkiem że fachowiec wie co robi.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/