Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest sob gru 16, 2017 4:29 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Tak jak w temacie - szukam fachowców znających się na naprawach komór chłodniczych. Dobrze by było gdyby mieli doświadczenie w podobnych pracach. Proszę o szybkie odpowiedzi bo chcę to już mieć z głowy. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Nie tak dawno znalazłam bardzo tanią i solidną firmę serwisową - http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Zepsuty klimatyzator postawili na nogi w godzine, pomimo że dwóch fachowców przed nimi nie dawało zbyt duzych szans na naprawę, a jeśli nawet to ceny jakie zaproponowali były dla mnie nie do przyjęcia. Na stronce widze że naprawiają też komory chłodnicze Kraków niby ma wielu serwisantów ale jak znów coś się przydarzy to na pewno wrócę do tej firmy którą poleciłam.

Awatar użytkownika

A co się stało tak w ogóle z klimatyzatorem że musiałaś naprawiać? Pytam bo sam mam podobny problem i nie wiem co mam zrobić, czy kupić nowy czy jednak wzwyać kogoś do naprawy.

Awatar użytkownika

Dokładnie nie wiem bo sie nie znam ale dmuchał ciepłym powietrzem czasami. Zdarzało się że po włączeniu działał normalnie, a za jakiś czas przestawał chłodzić. Trzeba było wyłączyć i włączyć i znów przez chwilę było normalnie. Trochę jak ruletka bo nie wiadomo było kiedy znów zacznie ogrzewać ;]. Info o usługach naprawy masz na http://serwis-lodowek-krakow.pl/klimatyzatory-typu-split-i-monoblock/, a tak w ogóle to też zastanawiałam się czy zamawiać nowy bo niby mozna sobie dziś wszystko brać na raty ale tak czy inaczej z portfela wypłynie gruba kasa, tyle że w dłuższym czasie. Naprawiłam i nie żałuję.

Awatar użytkownika

Bałbym się że jak już coś się zepsuło to za chwilę znów coś innego wyskoczy. Mam już doświadczenia z nowoczesnymi sprzętami że kiedy coś zaczyna sie dziać to już znak że zywotnosc dobiega końca.

Awatar użytkownika

Już nie przesadzajmy. Wiele rzeczy naprawiałem, albo nawet kupowałem używane i jak coś się zepsuło to człowiek naprawił i jest spokój. Nie ma co się oszukiwać dzisiejsze technologie naprawcze są na o wiele wyższym poziomie niż młotek i gwózdek. Np niedawno rozszczelnił mi się obieg freonu w lodówce. Naprawa kosztowała mnie naprawdę niedużo a lodówka działa jak nowa, pozdrawiam. Doświadczenia doświadczeniami ale prawda jest taka że naprawy zawsze będą opłacalne pod warunkiem że fachowiec wie co robi.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC