Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest wt paź 17, 2017 4:51 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć, planuje wyjechać z rodziną na tygodniowe wakacje na Koszuby. Zależy nam na pięknym miejscu w okolicach jeziora. Co polecacie?

Awatar użytkownika

Witaj! Ja byłam na Kaszubach w zeszłe wakacje w pięknym miejscu a dokładnie w gminie Stara Kiszewa. Miejsce jest położone w samym sercu Borów Tucholskich. Idealne na wypoczynek i to aktywny na łonie natury. Ośrodek położony jest nad jeziorem.

Awatar użytkownika

Jak dla mnie najlepszym miejscem na wakacje na Kaszubach są Bory Tucholskie. Znajdziesz tam urokliwy Ośrodek Wypoczynkowy idealny dla rodzin. Ogólnie miejsce daje dużo możliwość do uprawiania sportu ale i wypoczynku na plaży należącej do ośrodka. Tutaj podsyłam ci link: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/ do tego ośrodka, gdzie możesz się zapoznać z ich ofertą pokojów czy domków

Awatar użytkownika

Cześć, podobnie jak moi poprzednicy byłem w Borach Tucholskich i uważam, że nie ma lepszego miejsca na Kaszubach, szczególnie ten ośrodek Koziołkowo to istna rewelacja! Okolica jest przepiękna, przyroda zachwyca. Można organizować wiele wycieczek pieszych, rowerowych, popływać kalajkiem, połowić ryby no możliwości jest ogrom.

Awatar użytkownika

Dzięki wszystkim za radę, na pewno to sprawdzimy! A powiedzcie mi nad jakim jeziorem leży ten pensjonat?

Awatar użytkownika

Ośrodek leży nad jeziorem Długim, jeżeli zależy ci na bliskości jeziora w dosłownym sensie to możesz wynająć domku holenderskie położone tuż nad jeziorem – jak dla mnie świetna opcja. Tutaj znajdziesz więcej informacji o agroturystyce w Borach Tucholskich: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/agroturystyka/ – zamieszczono informacje o dostępnym atrakcjach.

Awatar użytkownika

Witajcie! Bory Tucholskie to faktycznie piękne miejsce i zachęcam każdego do pojechania tam. Pensjonat o którym mówicie mieści się w pięknym miejscu otoczonym lasami, jeziorem. My na nasze wakacje wybraliśmy wiejskie domki kaszubskie i było świetnie.

Awatar użytkownika

Hej, również polecam ci Ośrodek Wypoczynkowy Koziołkowo – komfortowe noclegi, ale i przepyszne jedzenie gospodarze częstują własnymi mięsami i rybami ze swojej wędzarni, jajkami od zielononóżek i świeżymi warzywami ze szklarni.

Awatar użytkownika

Pensjonat ma też pole namiotowe i campingi nad jeziorem, fajna alternatywa. Oprócz tego moc atrakcji – jazda konna, łowienie ryb.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC