Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz gru 17, 2017 12:37 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Poszukuję solidnego i niezawodnego laptopa biznesowego. Niedawno otworzyłem własną działalność gospodarczą, w związku z czym przyda mi się porządny i nowoczesny sprzęt. Orientujecie się, gdzie taki znajdę w dobrej cenie?

Awatar użytkownika

Polecam Ci zajrzeć na stronkę https://mct-sklep.pl/probook-440-c4652. Znajdują się tam Laptopy HP - ProBook 440, które według mnie spełniają wszystkie wymagania, jakie można mieć od biznesowego notebooka klasy średniej, a do tego są tańsze niż laptopy innych marek. Dodam jeszcze, że te praktyczne urządzenia są ciche i mało podatne na zabrudzenia, co uważam za istotne atuty.

Awatar użytkownika

No ceny tych laptopów są naprawdę zachęcające. A co wiesz na temat sklepu, którego ofertę mi podesłałeś?

Awatar użytkownika

Jest to firma MCT sklep internetowy przez nia prowadzony jest bogato wyposażony. Znam już od dawna ten sklep, bo czasem odwiedzam jego siedzibę w Poznaniu. Oprocz sprzedaży laptopów firma prowadzi również ich profesjonalny serwis. Lubię korzystać z ich usług, gdyż są zawsze pomocni i terminowi.

Awatar użytkownika

Ja również znam tę firmę. W jej ofercie znalazłem ostatnio nowoczesne laptopy biznesowe dedykowane profesjonalistom. Można o nich przeczytac na stronie https://mct-sklep.pl/advance-b-c4640. Właśnie przymierzam się do zakupu jednego z laptopów Asus Pro serii B z tej oferty. Szczególnie zachęcające są zastosowane w nich rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa, takie jak: wzmocnione obudowy, czytniki linii papilarnych oraz smart card. Laptop z tej serii planuję zakupić z zamontowanym szybkim dyskiem SSD.

Awatar użytkownika

Ta oferta bardzo mi się podoba. Jak na tak profesjonalne urządzenia, te laptopy wcale nie są bardzo drogie. Taki profesjonalny sprzęt wydaje mi się świetnym rozwiązaniem do mojego nowego biura. Szczególnie odpowiadają mi jego paramtery, jak: rozdzielczość ekranu Full HD oraz nowoczesny dysk SSD o pojemności 256 GB. Dodatkowo przekonuje mnie 8 giga pamięci RAM i zainstalowana już najnowsza wersja systemu Windows.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC