Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest sob cze 24, 2017 5:14 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Szukam wygodnego miejsca noclegowego w Warszawie, gdzie planuję spędzić kilka dni. Słyszałam, ze coraz popularniejszy staje się wynajem apartamentu zamiast pokoju w hotelu. A Wy korzystaliście kiedyś z opcji Warsaw apartments?

Awatar użytkownika

Ja dość często jeżdżę do stolicy w celach biznesowych i za każdym razem korzystam z Warsaw apartments. Najbardziej przypadła mi do gustu oferta firmy, która na stronie http://warsawdesignapartments.pl/ zamieściła szczegóły swojej oferty, a także zdjęcia oferowanych przez siebie apartamentów do wynajęcia. Jeśli lubisz komfort, luksus i nowoczesny wystrój, to sądzę, że Tobie również ta oferta się spodoba.

Awatar użytkownika

A gdzie konkretnie znajdują się te apartamenty? Ile wynosi cena wynajmu apartamentu na dobę?

Awatar użytkownika

Apartamenty znajdują się w ścisłym centrum Warszawy. Cena wynajmu za dobę jest uzalezniona od róznych czynników, m.in. od tego, jak duży jest dany apartament i czy jest on wynajmowany w sezonie od kwietnia do października czy też poza sezonem. Poza tym cena jest niższa w weekendy niż w dni robocze. Ale generalnie ceny wynajmu tych apartamentów nie są wygórowane – są niższe niż w niejednym warszawskim hotelu.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC