Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest sob cze 24, 2017 5:16 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej! Poszukuję dobrego i doświadczonego architekta wnętrz ze Śląska. Moglibyście mi polecić kogoś, kto proponuje nieszablonowe rozwiązania aranżacyjne w niewygórowanych cenach?

Awatar użytkownika

Ja jakiś czas temu korzystałam z pomocy projektanta wnętrz z tokahome.pl w Tychach i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Obecnie mogę cieszyć się efektami pracy tego architekta, który przy tworzeniu projektu wziął pod uwage moje indywidualne preferencje oraz oczekiwania.

Awatar użytkownika

A jakie konkretnie wnętrze projektował dla Ciebie ten architekt? Było to mieszkanie czy może dom? Możesz podać mi jakieś bliższe informacje na temat jego oferty?

Awatar użytkownika

Ten architekt zaprojektował mi moje nowe mieszkanie. Z tego co wiem, zajmuje się on projektowaniem nie tylko wnętrz prywatnych, ale również przestrzeni przeznaczonych do użytku komercyjnego. Więcej informacji na temat jego oferty zawiera strona internetowa http://tokahome.pl/pl/projektowanie-wnetrz/. W Internecie znajdziesz również zdjęcia jego przykładowych realizacji w różnych miastach województwa śląskiego i dolnośląskiego.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC