Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest wt paź 17, 2017 4:44 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dowiedziałem się że mam alergię chyba na wszystko co tylko jest możliwe, niby nic wielce po-ważnego bo w najgroszych momentach dostaję wysypki i lekkiego swędzenia oczu. Idzie to prze-trwać. Lekarz zalecił mi jednak wymianę materaca na antyalergiczny bo podobno ma to jakiś wpływ na moje samopoczucie i poglebianiesie uczulenia. Jaki wiec mam wybrać?

Awatar użytkownika

Też mam alergię i postawiłam na materace lateksowe bo są najbezpieczniejsze, a do tego wygodne. Jeśli lekarz zalecił ci wymianę to nie zwlekaj bo ja sobie trochę ten temat odpuściłam przez co alergia stała się na tyle silna że nie miałam już wyjścia. Musisz o to zadbać bo droga do astmy jest naprawdę bardzo krótka. Pozdrawiam no i życzę zdrówka.

Awatar użytkownika

Koleżanka dobrze Ci radzi, bo na zdrowiu nie można oszczędzac. Moja narzeczona ma alergię na pyłki i kurz, dlatego wymieniliśmy materac. Pomimo że nie jestem alergikiem to na antyaler-gicznym materacu o wiele lepiej się wysypiam. Podobno nawet przestałem chrapać ale ile w tym prawdy to nie wiem :D.

Awatar użytkownika

Ale ja wcale nie zamierzam oszczedzac na materacu, po rpostu zastanawiam sie co mam wybrać i gdzie. Wiem że jest to ważne, już trochę zdązyłem się naczytać i nasłuchać – nie tylko lekarza więc spokojnie, materac na pewno będzie.

Awatar użytkownika

no! Tylko żeby był na pewno :P. Wiesz, łatwo sobie coś odpuścić, przegapić a potem walczyć z konsekwencjami. Ja zawsze mówię że lepiej zapobiegać niż leczyć i jak narazie dobrze na tym wychodze.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC