Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz gru 17, 2017 12:38 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Urządzam swój balkon i dom. Ale nie urządza meblami bo te już mam tylko interesują mnie kwiaty i wszelkiego rodzaju rośliny, które mogę sobie hodować. Od zawsze uwielbiałem kwiatki i roślinki, a teraz jak już mieszkam sam i mogę sobie do woli swoje mieszkanie wyposażać, to wreszcie zdecydowałem się to zrobić. :D Wiem już tak mniej więcej jakie bym chciał mieć rośliny w domu i będę dążyć do tego, żeby je kupić i poumieszczać, ale jedyne czego mi brakuje to doniczki i wszelkiego rodzaju wszelkie inne akcesoria do dbania o moje rośliny. Możecie coś polecić? Albo jakiś sklep może, w którym na wszystko sobie popatrzę i zamówię?

Awatar użytkownika

Ach, roślinki. Fajnie, że się ktoś interesuje tym. I to jeszcze facet od roślin. Normalnie w szoku jestem. Żyć nie umierać. :D Świetnie, też bym się za takiego faceta chętnie brała, bo podobno faceci w ogóle mają zielone ręce do opieki nad roślinami. No, ale to nieważne, już Ci daje odpowiedzi. Jak na balkon czy tam taras, to na pewno Cię interesują doniczki duże takie ozdobne, do których można duże rośliny włożyć. Polecam Ci zajrzeć na strone ladecora.pl i tam sobie popatrzeć na wszystkie te rzeczy, które Ci się spodobają

Awatar użytkownika

Ja jeszcze przy okazji polecam druty do kwiatów, które Ci pomogą w dość estetyczny sposób zapanować nad bujnymi roślinami. O tym się często zapomina, a to jednak jest dość ważna sprawa, jak się chce mieć wszystko w ryzach. Także kup to od razu, bo później będziesz szukał i nie będziesz mógł nigdzie znaleźć

Awatar użytkownika

Wszystko fajnie, wszystko co mówicie biorę pod uwagę. Nawet na tej stronie byłem, co poleciłaś. I tam znalazłem na http://www.ladecora.pl/doniczki-do-storczykow/ takie świetne doniczki do storczyków. Zawsze u mnie storczyków było pełno, ale nie miałem do nich specjalnych doniczek. Teraz wreszcie będę mógł kupić i mam nadzieję, że jeszcze częściej będą zakwitać :D

Awatar użytkownika

Ciesze się, że korzystasz z tej oferty. Doniczki w uprawie storczyków są naprawdę bardzo ważne, więc zawsze warto o to dbać

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC