Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest czw paź 19, 2017 4:13 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Interesuje mnie kwestia, w jakich sprawach orzekają sądy administracyjne w Polsce. Czy można zwrócić się tam ze skargą na decyzję administracyjną?

Awatar użytkownika

Tak, jeśli nie zgadzasz się z decyzją wydaną w postępowaniu administracyjnym lub egzekucyjnym, to sądy administracyjne będą odpowiednim miejscem, do którego możesz się wówczas udać. O tym, w jakich jeszcze sprawach orzekają te sądy, przeczytasz na stronie internetowej https://www.adwokat-radel.pl/sady-administracyjne. Dowiesz się tam również, kiedy należy się zwrócić o pomoc do jednego z wojewódzkich sądów administracyjnych, a kiedy do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Awatar użytkownika

Rozumiem. Z tego, co jest tam napisane wywnioskowałem, że z moją sprawą powinienem zwrocić się do wojewódzkiego sądu administracyjnego. A czy mógłbym liczyć wczesniej na profesjonalną pomoc adwokata w kwestii przygotowania stosownego pisma do tego sądu?

Awatar użytkownika

Tak, jak najbardziej. Dobry adwokat pomoze Ci w przygotowaniu stosownego pisma, jak również będzie mógł reprezentowac Twoje interesy w sądzie administracyjnym.

Awatar użytkownika

Ja kiedyś zdecydowałem się złozyć skargę do sądu administracyjnego i zgłosiłem się wówczas o pomoc do adwokat-radel.pl. Ten adwokat pomógł mi sporzadzić odpowiednie pismo i potem był moim pełnomocnikiem w sądzie. Dzięki jego pomocy sprawa została rozstrzygnieta pomyślnie dla mnie już na pierwszej rozprawie.

Awatar użytkownika

Aha, no więc ja również poprosze o pomoc adwokata. Będę wtedy miał fachowe wsparcie i moje nadzieje na wygranie sprawy zdecydowanie wzrosną.

Awatar użytkownika

To prawda. Specjalista z zakresu prawa administracyjnego zna się na tych wszystkich zawiłościach formalnych i na pewno będzie wiedział, jak dobrze przygotować się do danej sprawy, by zakończyła się pomyślnie dla jego klienta.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC