Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz gru 17, 2017 12:29 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Wraz z narzeczonym przygotowujemy się do wesela i właśnie jesteśmy na etapie wyboru obrączek. Najbardziej interesują mnie klasyczne, złote obrączki i zastanawiam się, gdzie je kupic. Jakie obrączki były Waszym wyborem? :) i czy polecacie jakies konkretne sklepy jubilerskie???

Awatar użytkownika

Witaj, ja dopiero zaczynam się zagłębiać w temat ślubu i szczerze mówiąc, to póki co bardziej rozglądałam się za sukniami :D nie mogę się zdecydować – wersja bardziej romantyczna, czy w stylu princeska. Jeśli chodzi o obrączki, to prześliczne są z małym diamentem (oczywiście ta, dla kobiety), moja przyjaciółka wybrała właśnie taką z małym błyszczącym oczkiem i byłam zachwycona.

Awatar użytkownika

Mi na przykład podobały się od zawsze suknie w kroju tak zwyanym „syrena” i byłam przekonana, że taką właśnie włożę w dniu swojego ślubu. Jak się okazało w salonie sukien ślubnych, ten typ suknie absolutnie nie jest dla mnie, wyglądałam w niej okropnie i niestety musiałam wybrac cos innego. Podobno bardzo rzadko panna młoda wybiera suknię, która była jej wymarzoną, wybiera się tę, w której dobrze się wygląda :D a co z tymi obrączkami??? :)

Awatar użytkownika

Moja przedmówczyni ma rację, tak naprawde dopiero podczas przymiarek wybiera się suknię :P My swoje obrączki kupiliśmy w małym sklepie jubilerskim, były tanie i śliczne, polecam.

Awatar użytkownika

Tez słyszałam opinie, ze lepiej wybrać się do małego, mniej znanego sklepu jubilerskiego niż stawiac na duże znane marki, które mają ogromną przebitkę cenową... Podobno identyczną biżuterię jak np w aparcie można kupic w takich właśnie mniejszych sklepikach.

Awatar użytkownika

Witajcie, a ja jestem świeżo upieczoną mężatką więc mogę Wam doradzić w niemalże każdym ślubnym temacie :D Również postawiłam na obrączki ślubne klasyczne, złote, proste i ponadczasowe. Nawet nie zastanawialam się nad czyms innym, bo klasyka to największa elegancja ;) Kupilismy je tutaj https://goldendreams.pl/Obraczki-klasyczne--c20 i szczerze polecam sklep. Ceny bardzo przystępne i ogromny wybór modeli. Poleciłam przyjaciółce, która za pol roku bierze slub i tez będzie kupowała obrączki w tym sklepie. Pozdrawiam serdecznie!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC