Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn paź 23, 2017 9:54 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dziewczyny czy możecie napisać jaką metodą przedłużacie sobie rzęsy. Chodzi mi o Elbląg, bo tutaj też mam zamiar zrobić sobie to i owo. Nie chce mi się jeździć do innych miast i chyba tuaj coś ciekawego uda się znaleźć. Mieszkam tutaj od niedawna i za bardzo nie wiem, gdzie można takie cuda wykonać.

Awatar użytkownika

Dobry salon kosmetyczny według mnie to taki, który potrafi dobrze doradzić klientce i taki wydaje mi się, że znalazłam. Panie, które tam pracują po konsultacji zaoferowały mi przedłużenie rzęs meotdą 2d-8d, czyli chyba obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej wytrzymałych. Dziewczyny efekt jest rewelacyjny.

Awatar użytkownika

Nie musisz mi nic mówic, bo ja też z tej metody wlaśnie korzystam. W skórie polega to na tym, że do żywej rzęsy dołączana jest bardzo cienka rzęsa sztuczna, tak więc obie później żyją jednym życiem. Po około 90 dniach rzęsa odpada. Zabieg trzeba powtarzać więc co około dwa miesiące, dla utrzymania pełnego szeregu fajnych rzęs :))

Awatar użytkownika

O dzięki za wytłumaczenie, podoba mi się ta metoda i już o niej słyszałm, ale przyznam, że wcześniej nie miałam, aż tak dużej potrzeby dbania o wygląd rzęs. Teraz dostałam pracę na lepszym stanowisku, więc i o tę część ciała trzeba zadbać :))) A gdzie najlepiej zrobić taki zabieg?

Awatar użytkownika

Chociaż kilka gabientów oferuje tego rodzaju usługi to dziewczyny najczęściej wybierają tą usugę http://metamorfoza.elblag.pl/index.php?id=podstrony&idd=28, gdzie szybko i tanio można zrobić cały zabieg. Jeśli przedłużanie rzęs w Elblągu to tylko tam, bo masz pewność, że wszystko pójdzie idelnie.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC