Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr paź 18, 2017 11:54 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Właśnie jesteśmy z moim mężem w trakcie odnawiania kuchni, bo wprowadziliśmy się do domu odziedziczonego po jego babci i teraz przyszedł czas na remoncik, żeby unowocześnić wystrój. Chcemy to zrobić możliwie budżetowo, więc wymieniamy wszystkie blaty, piekarnik itp., ale zamiast kupować nową lodówkę pomyśleliśmy, że możnaby tę starą okleić matą. Ktoś z was na cos takiego? Czy to jest praktyczne? Może jakieś konkretne wzory polecacie?

Awatar użytkownika

Jak dla mnie to jest po prostu super rozwiązanie. Serio, zupełnie można w ten sposób zmienić wygląd swojej kuchni. Na przykład moi rodzice strasznie długo narzekali, że nie mogą uzbierać na remont, to mamie na imieniny kupiłem taką naklejkę na wymiar i efekt jest świetny!

Awatar użytkownika

Też mam i mogę powiedzieć, że bardzo łatwo się to czyści, jak na przykład czymś chlapnę i chociaż mata na lodówkę już była założona ponad rok temu, to nic się nie odkleja ani nie niszczy. Jeśli byś chciała jakieś konkretne wzory w nowoczesnym stylu, to bardzo duży wybór jest na http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. Są od takich połyskliwych aż po jaskrawo kolorowe, na przykład z owocami no i samemu określasz rozmiar, więc możesz wybrać dowolny.

Awatar użytkownika

Ja tak samo swoją naklejkę na lodówkę kupiłem w sklepie Naklejkomania i sprawdza się bardzo dobrze. Mam taka z palmą i wszyscy się śmieją, że jest idealna, żeby chłodzić napoje do robienia drinków :D Cena naklejki była bardzo korzystna, więc jestem mega zadowolony z zakupu

Awatar użytkownika

Jak dla mnie to w nowoczesnej kuchni są tylko 2 wyjścia - albo będzie gładka lodówka biała lub srebrna albo właśnie zaklejona jakąś fajna naklejką

Awatar użytkownika

Hehe, mata na lodówkę z palmą to ekstra pomysł. Możesz sie czuć podczas gotowania albo jedzenie obiadu, jakbyś sobie odpoczywał na jakiś Hawajach na przykład. Chyba też jak będę zmieniać kuchnię, to zainwestuję w cos takiego

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC