Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn paź 23, 2017 9:52 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mam ogromną ochotę zacząć swoją przygodę z fajkami wodnymi. Trochę o nich czytałem i nie do końca wiem na jaki rodzaj się zdecydować. Czy taka fajka jak w tytule będzie dobra na początek? Podobno jest bardzo prosta w swojej kontrukcji, to prawda?

Awatar użytkownika

Faktycznie ja również tak uważam, że taka faja jest idealna na pierwszy raz. Jak się człowiek zrazi to nie są one drogie i dużo nie straci, a jak się spodoba to pierwsze kroki z paleniem tytoniu w tej formie stawia się bardzo prosto.

Awatar użytkownika

Ogólnie rzecz biorąc fajki wodne Bongo to uproszczona wersja prawdziwej, indyjskiej fajki, która według mnie zapewnia najwięcej ciekawych wrażeń z palenia. Bongo jest prostym zbiorniczkiem na wodę plus do tego oczywiście ustnik doczepiony bezpośrednio do całej fajki, najczęściej szklanej. Proponuję jednak kupować od razu sprzęt porządnej jakości, żebyś się nie zawiódł. Tutaj https://e-mbj.com/163-trafika możesz bez obaw zamawiać. Sklep jest bardzo profesjonalny, dba o dostarczanie wyłącznie markowych produktów do palenia wodnego. Jest szybka wysyłka, więc powinieneś być zadowolony.

Awatar użytkownika

A właśnie miałem się spytać gdzie to kupić ;) Powiedzcie mi tylko jak z wpływem tego palenia na zdrowie?

Awatar użytkownika

Generalnie dlatego właśnie te fajki są wodne, woda jest świetnym filtrem, który wyłapuje syfy z dymu i trzeba ją dość regularnie wymieniać oczywiście. Jak chcesz naprawdę zdrowe palenie to znajdziesz tam też fajki z wielokrotnymi systemami fitracji dymu. Swoją drogą jeśli palisz papierosy to docenisz chłodek dymu, którego nie doświadczysz normalnie ;)

Awatar użytkownika

Dzięki serdecznie za pomoc!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC