Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn paź 23, 2017 9:53 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Drodzy forumowicze i forumowiczki, zepsuła mi się właśnie w sklepie lodówka na napoje, dlatego potrzebuję pomocy. Zazwyczaj otrzymywałam lodówki od producentów napojów, jednak teraz nikt nie ma dla mnie żadnej, którą mógłby udostępnić. Może znacie jakąś firmę, która sprzedaje dobre lodówki w atrakcyjnych cenach?

Awatar użytkownika

No niestety witryny na napoje to dość drogie rzeczy, dlatego ostrzegam Cię od razu, żebyś nie była zaskoczona, jak ktoś podeśle Ci propozycję z oszałamiającą ceną:) Osobiście wolałem kupić używaną, ale to też jest ryzyko, bo nie wiadomo na jaką maszynę trafisz - ja miałem akurat szczęście bo stoi już z 5 lat.

Awatar użytkownika

Myślę, że jestem w stanie przeznaczyć na tę inwestycję do 2 tysięcy złotych - mam nadzieję, że taka kwota wystarczy, aby wybrać coś solidnego. Nie chcę też żeby nowa lodówka zepsuła się po roku. Oczywiście jak będzie trzeba to dołożę trochę, nie będę się zamykać w budżecie, jeżeli zaoferujecie coś wartego uwagi.

Awatar użytkownika

Ja do swojego sklepu zamawiałam witrynę ze strony probox.pl/kategoria-produktu/52/witryny-do-butelek. Mają oni szeroki asortyment, dlatego myślę, że będziesz miała w czym wybierać, nawet cenowo powinno Ci odpowiadać bo można znaleźć coś w okolicach Twojego budżetu. Dodam jeszcze, że kupiona przeze mnie lodówka stoi już w sklepie od kilku dobrych lat i jeszcze mnie ani razu nie zawiodła, nawet nie była naprawiana:)

Awatar użytkownika

Bezawaryjność, o której mówisz chyba mnie przekona. Kupię 250-litrową lodówkę, taką jaką miałam wcześniej, mam nadzieję, że będzie równie dobra co poprzednia:)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC