Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest wt paź 17, 2017 10:16 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich! Więc mam zakład fryzjerski, w którym chcę teraz poszerzyć ofertę dla panów. Mianowicie wiem, jaka jest teraz moda na brody i chciałabym, żeby Panowie mogliby liczyć na profesjonalne strzyżenie i pielęgnacje zarostu. Uż udało mi się znaleźć specjalistę, który strzyże i dba o brody, pozostaje jeszcze kwestia znalezienia odpowiednich środków, bo z tego co on mówił (ten mój stylista zarostów), to zupełnie inne kosmetyki są do brody niż do zwykłychwłosów. Może Wy wiecie, jakie?

Awatar użytkownika

Ja swojego czasu czytałem w poradach, że najlepsze jest po prostu mydło z wodą. W końcu jak inaczej myjemy twarz?

Awatar użytkownika

Wiesz, niektórzy jeszcze używają specjalnych środków do mycia twarzy :) W końcu masz zupełnie inną skórę na wnętrzu i na zewnątrz dłoni, to także i skóra na twarzy jest zupełnie inna. I ja bym szukał czegos w tym kierunku.

Awatar użytkownika

Panowie, ale zbaczacie z tematu. To nie tylko chodzi o skórę pod zarostem, ale przede wszystkim chodzi o sam ZAROST! Szczerze powiedziawszy ja wiem, że stosuje się jakieś różne oleje mineralne, więc może bym poytała w aptece na Twoim miejscu.

Awatar użytkownika

Niestety, ale farmakologiczna chemia może zrobić dużo więcej złego, niż dobrego. Zdecydowanie zdrowsze do pielęgnacji brody są oleje naturalne, jak oleje z Jojoba, orzechów makadamii, nasion baobabu. Każdy z tych olejów pielęgnuje nie tylko skórę, ale też i i sam zarost. Jak chcesz je koleżanko kupić, to zerknij sobie do tego sklepu http://cyrulicy.pl/sklep/. Tam możesz kupić je w formie całych zestawów, są też różne zapachy, polecam wziąć kilka, co by klient miał możliwość wybrać.

Awatar użytkownika

Ale tu widzę, że oprócz tych kosmetyków są jeszcze jakieś specjalne przybory do pielęgnacji zarostu, je też wziąć?

Awatar użytkownika

Tak, jest między innymi specjalna szczotka, którą nazywa się kartaczem. To generalnie jest szczotka do codziennej pielęgnacji zarostu, to możesz mieć na stanie jako narzędzie robocze, albo też polecać klientom, by kupowali. Im też to się w domu przyda ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC