Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest sob gru 16, 2017 3:08 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam serdecznie. Zakładam ten wątek, ponieważ chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o oponach Vredenstein. Muszę zakupić cztery opony i trafiłem ostatnio na tę wlaśnie markę. Czy ktoś z nią eksperymentował, mił do czynienia? Warto? Będę wdzięczny za Wasze odpowiedzi.

Awatar użytkownika

Witam, witam. Vredenstein to taka firma oponiarska z Holandii, firma z tradycjami... Właśnie jest ona bardzo mało znana w Polsce. A szkoda, bo firma produkuje opony naprawdę wysokiej jakości i jeśli chodzi o opony to jest to już tak zwana wyższa półka. Wiem, że produkują opony o nietypowych rozmiarach, na przykład dla klasyków – bardzo ładne i eleganckie.

Awatar użytkownika

Na rynku firma pojawiła się już w 1908 roku, więc jest to firma z wielką tradycją i historią. Opony Vredestein są to bardzo nowoczesne opony. Na rynku dostępne są zarówno te zimowe, jak i te całoroczne. Warto podkreślić, że są to opony bardzo, bardzo pomysłowo zaprojektowane, zwłaszcza te zimowe – zapewniają bezpieczeństwo, charakteryzują się też ładnym wyglądem. Ci, dla których każdy detal w samochodzie jest niesamowicie istotny, będą zachwyceni. Polecam.

Awatar użytkownika

Dzień dobry. Bardzo polecam Vredestein opony zimowe. Ja zakupiłem model Snowtrack 5, które przeznaczone są do jazdy w warunkach pogodowych panujących w zimie – nawet tych najgorszych. Gwarantują one znakomitą przyczepność na śliskiej oraz mokrej powierzchni podczas jazdy, przy przyspieszaniu oraz hamowaniu. Dzięki specjalnym kątom oraz poprzecznym blokom bieżnika, pozbywają się śniegu i utrzymują czysty bieżnik, co gwarantuje komfortową i bezpieczną jazdę. Te innowacyjne rozwiazania zyslkują coraz wiecej zwolennikow. Jeśli planuje Pan zakup, to polecam sklep sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-zimowe . Sam kupowalem tu swoje i wiem, że nie przepłaciłem :) Poza tym w sklepie dostępny jest szeroki wybór modeli. Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika

A do tego opony te mają wzmocnioną osnowę, co zapewnia lepszą sterowność i mniejsze opory toczenia. Dobra firma, z dobrymi produktami a do tego ceny nie sa jakies wygórowane. Opony Kunicki też znam, korzystałem nie raz. Również polecam

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC