Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn sie 21, 2017 9:41 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Kochani, taka zagwostka, bo mam dwoje maluchów, które już nie chcą spać w jednym szerszym łóżku, tylko oczekują, że każy będzie mógł się położyć we własnym. Powiem szczerze, że starszemu synkowi się nie dziwię, bo jak spaliśmy z młodszym, to on się tak rozpychał, że raz się obudziłam ze śliwą pod okiem, a mąż jednego razu z łóżka spadł, to się spodziewam, co tam się musi dziać w nocy, jak oni śpią :)

Awatar użytkownika

a to chyba większość małych dzieci tak ma. A co do tego, jakie łóżka są najlepsze, to według mnie najlepsze są klasyczne piętrowe łóżka dla dzieci. Wykonane z drewna, solidne, eleganckie, a do tego dające mnóstwo frajdy. Powiedzcie szczerze, jeśli ktoś z Was miał takie łóżko, nie było to Waszym miejscem zabaw przez długie lata.

Awatar użytkownika

Zgadzam się, pamiętam, jak kuzyn do mnie przyjeżdżał czasem, to robiliśmy wojny na pluszaki, ja oczywiście zajmowałem pozycję na górnym materacu, a on próbował się przebić na górę, no i była prawdziwa batalia :D

Awatar użytkownika

A taka przyjemność pewnie nieźle kosztuje, co?

Awatar użytkownika

niekoniecznie :) Jak znajdziesz dobry sklep, to możesz dostać naprawdę tanio drewniane łóżka piętrowe. Kwestia tego, by najlepiej patrzeć po sklepach, które specjalizują się w takich artykułach, tj właśnie w łóżkach dla dzieci. Wtedy jest po prostu taniej, bo najprawdopodobniej nie ma żadnych pośredników między producentem, a dystrybutorem

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC