Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn sie 21, 2017 9:40 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Od dłuższego czasu probuję znaleźć środek, który pomoże mi w łatwy sposób ułożyć fryzurę i do pracy i na imprezę. Mam niestety skłonność do takiego ułożenia włosów, które znacznie utrudnia później ich formowanie. Możecie wiecie jakie preparaty pomagają i gdzie można je kupić za rozsądną cenę.

Awatar użytkownika

Myślisz, że tylko Ty masz takie problemy. Większość z nas zmaga się z kłpotami, zwłaszcza rano. Wiczorem to zawsze jest czas żeby podziałać domowymi sposobami, ale ranki to przecież zwykle są wyloczone co do minuty. Jest na rynku kilka preparatów godnych polecenia.

Awatar użytkownika

Jako profesjonalny fryzjer mogę zachęcić tylko panie i panów z resztą też do spradzenia tej oferty https://necessityshop.pl/pl/c/Odzywki/21, dzieki temu Wasze włosy będą bardziej podatne na kształtowanie fryzury i bez problemu będzie mogli uzyskać wymagany kształt.

Awatar użytkownika

Łatwo Ci mówić, bo jesteś fryzjerem i faktycznie Tobie to przychodzi bardzo łatwo. A my biedne kobiety co mamy zrobic…

Awatar użytkownika

Już nie przesadzaj, co z tego, że jestem fryzjerem, no fakt trochę więcej umiem, ale tutaj chodzi o kosmetyki. Oprócz odżywek bardzo dobrze jest też stosować maski do włosów, bo one bardzo dobrze odżywiają i sprawiają, że włosy są bardziej podatne na życzenie właściciela :)

Awatar użytkownika

A jakie maski są najlepsze…

Awatar użytkownika

Według mnie i wielu innych specjalistów fryzjerstwa, wszystko to co najlepsze znajdzecie tutaj https://necessityshop.pl/pl/c/Maski/27 i to w wyjatkowo niskich cenach. Jak zaopatruje się tam w mnóstwo akseriów fryzjerskich i kosmetyków, a wiecie przecież że każdy liczy swój budżet w naszej branży.

Awatar użytkownika

Pozwolę się przyłączyć do dyskusji. Kolega dał Wam drogie panie konkretne rady zarówno jeśli chodzi o samo układanie włosów, jak i ewentualne zakupy. Potwierdzam to co napisał odnoścnie dostawcy. Ja kupuje tam akurat materiały do dezynfekcji https://necessityshop.pl/pl/c/Powierzchni%2C-narzedzi/157 , bo musimy o Was przecież dbać.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC