Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn sie 21, 2017 9:46 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Panowie, Wy to zazwyczaj wiecie, jak to jest, jak się czasem powie o to jedno jedyne słowo za dużo. Człowiek niby prowadzi normalną dyskusję, coś powie, co się Pani naszego serca nie spodoba i już.. awantura, rajwach jeden wielki i pakowanie walizek i do mamusi jedzie… nie wiem, może to moja panna jest tylko taka, ale nie bedę ukrywał, że ją kocham , nawet jak jest taką złośnicą. Tym niemniej, nie odbiera ode mnie telefonów, ani nic. Pomyślałem wobec tego, żeby jej jakiś taki prezent z niespodzianką zrobić. Tyle, że jak sam pryjadę go wręczyć, to pewnie dostanę nim jeszcze po głowie. Wiecie, jak do tego podejść?

Awatar użytkownika

hoho, podpadłeś stary :D Ale doskonale rozumiem takie sytuacje… sam nie raz się w takiej znalazłem. Cóż… pozostaje Ci przeczekać jej bunt, ja bym nawet z prezentem nie ryzykował.

Awatar użytkownika

A tam gadanie :) Załatw jej kwiaty z dostawą do domu i dziewczyna się ucieszy. Wiesz, one lubią, jak jesteśmy „romantyczni”, nawet jeśli to nasze czyste wyrachowanie ;) W każdym razie na moją zawsze to działa :P

Awatar użytkownika

No tak… pewnie przez pierwszy tydzień było fajne, bo można sobie było popiwkować ze znajomymi, a teraz pewnie góra talerzy i prania, nie ma kto porządku zrobić, to się szuka sposobów, by sprowadzić dziewczynę do domu :P A takiego!

Awatar użytkownika

Oj koleżanka od razu z takim uprzedzeniem, to dwa dni temu było. Ja musiałem ochłonąć, ona będzie studzić głowę pewnie jeszcze przez kilka dni :D Ale pomyślałem, że jakby jej zrobić taki prezent, to by może szybciej zechciała wrócić. Hm… a takie usługi są też w Warszawie?

Awatar użytkownika

Jasne! Ja właśnie zamawiam w naszej pięknej Warszawie dostawę kwiatów, bo raz, że oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, dwa, że kwiaty są zawsze świeże, do tego jakiś tam bilecik mogą dorzucić i masz panne urobioną :)

Awatar użytkownika

Kurczę, koleżanka wyżej chyba za ostro pojechała kolegę… Bo Tobie chya rzeczywiście zależy na niej, a nie na opraniu i oprasowaniu :)

Awatar użytkownika

Oczywiście, że na niej :) Wiesz, może ona jest ogień, ja woda, ale w końcu w żywiołach musi panować równowaga i między nami jest idealna… tylko czasem się zdarzy pożar, a za nim tsunami :D Ale spróbuję z tymi kwiatami z dostawą. Dzięki za dyskusję!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC