Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn cze 26, 2017 8:54 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema! Od pewnego czasu marzę o własnym mieszkaniu. Zbieram pieniądze, ale to niewiele i przyznam szczerze, że chyba za milion lat je będę miała. A chciałabym mieszkanie kupić w tym roku. Z tej przyczyny uznałam, że tutaj fajnym rozwiązaniem będą pożyczki pod zastaw mieszkania. Ja wiem, że uda mi się spłacić tę pożyczkę. Jednak męczy mnie inna sprawa, bo nie mam pojęcia jak to jest w Polsce. Czy szybko otrzymam tę pożyczkę? Jak myślicie? Doradzicie coś?

Awatar użytkownika

W Polsce dzieje sie nieszczególnie pod wgledem gospodarczym dlatego osoby tu życjące raz na jakiś czas korzystają z usług pożyczkobiorców. Nie jestem zorientowany jaki jest stopien trudnosci jeżeli chodzi o pozyskanie pożyczki dla dla swoich potrzeb. Pożyczki pod zastaw nieruchomości zapewniane są osobom które mają jakąś nieruchomość na własność. Jak się jest całkowicie biednym i niczego sie nie posiada, to sytuacja jest trudniejsza.

Awatar użytkownika

Ja w ostatnim czasie wzięłam chwilówkę i nawet natychmiastowo mi to poszło. Przedstawiciel spółki, w której brałam pożyczkę bez żadnego problemu dojechał do mnie. Potrzebowałam pieniędzy na wyjazd z małżonkiem do Włoch. Nie mieliśmy zupełnie podróży poślubnej, z tego względu chcieliśmy odrobinę czasu spędzić tylko we dwoje. Ciekawią nas różne kultury, lubimy zwiedzać państwa, gdzie one występują. Razem z mężem cieszymy się z każdej przygody w innym państwie, do którego przyjeżdżamy.

Awatar użytkownika

Wiele razy odwiedzam fora. I zawsze sądzę, że podejmowane tutaj tematy są ciekawe. Ale niestety w tym temacie nic nie wiem. Kumpel kiedyś gadał, że fajnym rozwiązaniem jest  szybka pożyczka na dowód. Ale nie wiem czy akurat miał na myśli to. 

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC