Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn cze 26, 2017 8:54 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ostatnio oglądając telewizję zauważyłem pewien niepokojący trend. Mianowicie coraz więcej jest reklam banków albo tak zwanych skoków, oferujących nisko oprocentowane pożyczki. Czy naprawdę Polska i Polacy są w aż takim dołku finansowym, że potrzebujemy ciągle pożyczać pieniądze od złodziei i lichwiarzy?

Awatar użytkownika

Zgadzam się w 100%!!!!

Normalnie nie da się w spokoju obejrzeć telewizji aby nie wyskoczył Ci jakiś aktorzyna albo laleczka promująca kurde tanie i super dobre pożyczki. No ludzie, ja pierdziele1!!1!1. Chyba faktycznie jest z naszym krajem tak bardzo źle, skoro taki syf ma prawo bytu i zajmuje najlepszy czas antenowy.

Awatar użytkownika

Ale skoro tych reklam aż tyle jest to znaczy, że ludziom owe pożyczki potrzebne.

Bierzecie je sami, czy zarabiacie na tyle dobrze, że na razie nie było ku temu potrzeby? Bo ja znam wiele osób, często zarabiających przyzwoicie, które niestety zmuszone były wziąć pożyczkę, często na skutek nieprzewidzianych okoliczności, które skutecznie nadwyrężyły budżet domowy.

Ale co do reklam to zgadzam się całkowicie - jest ich naprawdę dużo. Kiedyś miałam wrażenie, że w telewizji ciurkiem leciały reklamy past do zębów czy proszków do prania. Obecnie jednak zostały one całkowicie zdominowane i zepchnięte na drugi tor przez reklamy funduszy inwestycyjnych, banków, skoków i takich tam.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC