Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn cze 26, 2017 8:54 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Planuję kupno mieszkania za granicą i chcę postrać się o preferencyjny kredyt w UK Może ktoś otrzymał już taki kredyt? Ciekawi mnie przykładowo jakie obowiązki trzeba spełnić, aby dali mi kredyty w UK? Może podpowiecie jakieś namiary na firmy, które pomagają w zakresie formalności? Liczę jak zwykle na to, że podrzucicie mi jakieś linki :)

Awatar użytkownika

To fakt – może okazać się, że kredytodawca uzna, że nie przekaże nam środków finansowych pomimo tego iż spełniliśmy określone warunki i wtedy zakup domu w UK odsuwa się na inny termin. Wtedy rozwiązaniem jest skorzy-stanie z propozycji instytucji, które zajmują się pośrednictwem kredytowym, jak m.in. Prestige Financial Services. Mogą pomóc poszukać dom w ciekawej lokalizacji, określić jego rzeczywistą wartość, negocjować ze sprzedającym i przebrnąć przez wszelkie procedury. A w efekcie dostajemy potrzebną kasę. Zwłaszcza jeżeli ktoś nie ma pojęcia o procedurach obowiązujących w UK.

Awatar użytkownika

Nono! Jestem pod wrażeniem, że tyle wiecie. Nie przypuszczałem, że problem: kupno mieszkania w UK tak bardzo Was wkręci :) Też byłbym zainteresowany nabyciem działki budowlanej na terenie Anglii. Przekonaliście mnie, że korzystne finansowo kupno domu w UK będzie dobrą lokatą w przyszłości, prócz realizacji marzeń :)

Awatar użytkownika

Jeśli w strefie twoich zainteresowań leżą ogłoszenia dotyczące kupna mieszkania w Anglii, to proponuję sprawdzić w sieci wszystko co wyszukasz pod słowami: mortgage w Anglii. A jest tego trochę. Jestem sam zaskoczony, że opłacalne finansowo kupno mieszkania w UK jest obszarem bardzo popularnym w necie. Miłej lektury! :)

Awatar użytkownika

Nie spodziewałam się, że kwestia jak natychmiast dostać mortgage w UK stworzy taką interesującą dyskusję :) Mam większą wiedzę. Teraz potrzebne tylko fundusze :) Ale pracuję nad tym :) Podzielę się z Wami w późniejszym okresie w jaki sposób to jest w rzeczywistości. Podziękowania za cenne rady. Do zo!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC