Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest czw sie 17, 2017 9:48 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jakiś czas temu robiłem porządki w swoich starych rzeczach i znalazłem mnóstwo płyt jeszcze z liceum. Teraz już ich nie słucham, bo jednak mamy już mp3 i telefony komórkowe ;) Mam jednak do nich ogromny sentyment i chciałbym je zachować w dobrym stanie. Kto wie, może za kilkadziesiąt lat będą warte gruby hajs ;) doszedłem więc do wniosku, że czas wymienić te wszystkie połamane i porysowane opakowania na nowe. No ale tak jak wspomniałem – płyty to już trochę relikt przeszłości, przynajmniej według mnie ;) czy w ogóle można jeszcze kupic gdzieś opakowania na płyty?

Awatar użytkownika

Relikt przeszłości? Co Ty mówisz! Wiele osób kolekcjonuje płyty! Tak się poznaje prawdziwych fanów i koneserów muzyki!

Awatar użytkownika

na koneserach muzyki się nie znam wiec się nie wypowiem, ale znam się na plytach wiec tu się wypowiem ;d generlanie opakowania na płyty możesz kupic bez zadnego problemu. Zajrzyj sobie na przykład tutaj http://www.gmcd.pl/opakowania-2/ – do wyboru do koloru. Możesz kupic sobie zarówno takie standardowe bezbarwne opakowania i wtedy przelozyc sobie „okladke” plyty do srodka i będzie wygladala jak oryginal, albo na przykład takie pudelka gdzie możesz wsadzić kilka plyt do jednego i wtedy oszczędzisz mase miejsca. Jak widzisz- opakowania na płyty nie wymarly, dalej można je znaleźć bez problemu. Ja sam ostatnio tez wymieniałem stare opakowania swoich albumow na nowe wiec coraz więcej osob chyba się za to zabiera. Notak czy inaczej znajdziesz takie opakowania bez problemu jak widzisz.

Awatar użytkownika

Dzięki! A orientujesz się gdzie dokładnie mogę je znaleźć w Warszawie? Sorry, powinienem to sprecyzować w pytaniu ale jakoś mi wyleciało z głowy

Awatar użytkownika

No ten link który ci podalem to jest wlasnie sklep w warszawie, spojrz na ich adres http://www.gmcd.pl/kontakt/ . nawet mapke maja wstawiona wiec znajdziesz bez problemu

Awatar użytkownika

Też ostatnio kupowałam opakowania na płyty, z tym że ja szukałam opakowań na płyt dvd i dopiero w sklepie mi sprzedawca uświadomił że płyta to płyta i to nie ma znaczenia na jaką płytehihi

Awatar użytkownika

Wielkie dzięki!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC