Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 8:58 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim! Chcę kupić szlifierkę szerokotaśmową w dobrej cenie ale koniecznie nową bo nie ufam używanym maszynom. Proszę o wasze polecenia i krótki opis dlaczego warto wybrać akurat tę a nie inną. Z góry serdecznie dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Zasada jest taka że dobre szlifierki szerokotaśmowe wcale nie muszą być drogie, czyli cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Nie polecę ci konkretnego modelu bo za dużo nie napisałes o swoich potrzebach i oczekiwaniach, wiec najlepiej bedzie jak sam sobie dobierzesz coś stąd: mtm-maszyny.pl/pl/100-szlifierki-szerokotasmowe. Sklep polecił mi znajomy który ma ponad 40 lat doświadczenia w zawodzie i robi piękne rzeczy. Pod wzgledem cen i solidności maszyn nie znajdziesz lepszego dostawcy. Mam nadzieje ze pomogłem, pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

W zeszłym roku zamawiałam tam szlifierkę i czopiarkę do zakładu brata i jest bardzo zadowolony z pracy sprzętu. Ja mogę jedynie po efektach stwierdzić że pozwalają na dokładniejsze wykonanie co pozytywniej wpływa na wygląd np frontów. Troche rozgladalam sie po sklepach i faktycznie tanszego nie znajdziesz a warto zauwazyc ze wszystkie urzadzenia tutaj są markowe i cenione przez profesjonalne zakłady.

Awatar użytkownika

Znalazłem coś co bardzo mi odpowiadało nie tylko pod wzgledem finansów ale i parametrów ale nie zamawiałem nigdy takiej maszyny przez internet. Szkoda byłoby zrezygnować z dobrej oferty tylko z tego powodu ale z drugiej strony nie chce zeby cos poszło nie tak. U was wszystko przyszło nieuszkodzone, całe i zgodne z zamówieniem?

Awatar użytkownika

Dziś wiekszosc zakupów robi sie przez internet wiec nie masz sie czego obawiać, tym bardziej ze sklep jest pewny i sprawdzony. Zamawiałem tam 4 razy różne maszyny, większe i mniejsze ale za każdym razem wszystko było jak należy wiec nie moge powiedzieć złego słowa na realizację przesyłek, zapakowanie itd. Pytaj jesli masz jeszcze jakies pytania. Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC