Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 8:56 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

szykujemy się do opracowania nowych rozwiązań dla bezpieczeństwa naszego biznesu i wszystkich pracowników. Na tym etapie pojawia się mnóstwo pytań i pomyślałam, że warto popytać o opinie na forum.;) no więc jakie nowoczesne ogrodzenia bylibyście w stanie polecić? Czy słyszeliście kiedyś o marce TROAX i możecie coś na jej temat powiedzieć? Siatki ze stali nierdzewnej to dobry pomysł, sprawdzają się w praktyce? Zapraszam do dyskusji.:)

Awatar użytkownika

Pierwszy raz na TROAX trafiłem na tej stronie internetowej http://www.system-tech.com.pl/, jak robiłem przegląd ofert pneumatyki dla firm. Zdecydowaliśmy się wypróbować te siatki i powiem ci, że jesteśmy całkiem zadowoleni, montaż nie zajął wiele czasu, a od razu czuć, że zrobiło się bezpieczniej.

Awatar użytkownika

ja też tutaj http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/, myślę, że TROAX to bardzo dobra marka, a ich panele to dosyć nowoczesne rozwiązanie. Prezentują się ok. i nie zajmują miejsca, pozwalają bardzo sprawnie rozdzielić różne strefy i można zamontować je nawet bardzo wysoko. Jestem za.;) a kwestie bezpieczeństwa są ważne w każdej firmie, no i oczywiście zgodność z normami prawnymi.

Awatar użytkownika

ktoś jeszcze zna tę firmę i coś powie o jej produktach? Warto tam kupować ogrodzenia TROAX?

Awatar użytkownika

moja firma współpracuje SYSTEM-TECH w kilku obszarach, raz że dostarczyli nam pneumatykę, dwa że faktycznie, te popularne siatki. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeśli masz wątpliwości to po prostu pogadaj z pracownikami, przedstawią ci możliwości, wady i zalety tego produktu. Jak dla mnie siatki są genialne, bo szukałem jakiegoś w miarę łatwego ogrodzenia, które nie będzie nam przysparzać problemów organizacyjnych. Udało się.;)

Awatar użytkownika

Dzięki za komentarze. Skontaktowałam się z tą firmą i faktycznie bardzo przejrzyście opisali mi cechy tego ogrodzenia. Wydaje mi się, że będzie warto spróbować.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC