Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest czw sie 17, 2017 9:54 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, chciałbym założyć urządzenie gps w kilku samochodach, dokładnie w sześciu autach. Prowadzę małą firmę, w której do rozwożenia towaru używamy kilku aut. Chciałbym mieć większą kontrolę nad zespołem pracowników i myślę, że dobry system gps pomógłby mi w tym. Wiem, że niektóre urzadzenia tego typu nie posiadaja mozliwosci zapisania sladu przebytej trasy a wolałbym gps z taką wlasnie funkcją. Chciałbym również, aby byla mozliwosc przegladania archiwum ze śladami przejazdów z konkretnych dni. Bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika

Cześć, lokalizatory gps dostepne sa w roznych wariantach. Wedlug mnie zupelnie wystarczajaca jest wersja systemu mini, ewntualnie Mini pro...

Awatar użytkownika

Czesc, Nie do konca wiem, czy system mini sprosta oczekiwaniom zainteresowanego;) Urzadzenia gps tylko o rozszerzonej funkcjonalnosci daja możliwosc lokalizacji oraz sledzenia pojazdow, nawet online. A chyba na tym najbardziej zalezy zainteresowanemu ;) Swoją drogą, to bardzo polecam tego typu rozwiazania w przypadku, kiedy zatrudnia się osoby, ktore wyjezdzaja w trasy. http://www.globtrak.pl/lokalizacja-gps/ – podsylam link, gdzie znajdziesz przydatne informacje na ten temat.

Awatar użytkownika

Witam, Polecam systemy Globtrak! Bardzo polecam, poniewaz sam jestem uzytkownikiem jednego z ich systemów ;) Naprawde daje szereg przydatnych zastosowan, zwlaszcza jesli chodzi o zarzadzanie flota pojazdów.

Awatar użytkownika

A czy sa takie cuda, ktore umozliwiaja kontrole zuzytego paliwa na przyklad??

Awatar użytkownika

Jasne, systemy o ktorych mowie maja wbudowana rowniez funkcje pomiaru zuzytego paliwa ;) Co wiecej, gps daje mozliwosc identyfikacji kierowcy oraz zdalnej blokady samochodu. http://www.globtrak.pl/zarzadzanie-flota-samochodowa/ na stronie znajdziesz informacje na temat zarzadzania flota pojazdow. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Bardzo dziekuje za przydatne informacje. Pozdrawiam serdecznie

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC